Livekurzy.cz

Livekurzy.cz – nástroj, který zvýší úspěšnost sázkařů o desítky procent

Přinášíme vám jednoduchý a přehledný návod, jak efektivně využívat všechny informace, které najdete na Livekurzy.cz. Zajistí vám vyšší výhry.

Připravili jsme si pro vás jednoduchý návod, jak sázet na tenis s pomocí Livekurzy.cz, ve kterém vám jednoduše a jasně vysvětlíme, jak co nejefektivněji využívat všechny údaje a informace, které naleznete na našem progresivním webu Livekurzy.cz. Díky našim nástrojům by se úspěšnost vašich tipů měla výrazně zvýšit.

Jak sázet na tenis
Jak sázet na tenis, Foto: Pixabay.com

Co nabízí Livekurzy.cz

Jednoduše řečeno Livekurzy.cz nabízí Live monitoring sázkových kurzů na všechna nejdůležitější fotbalová, hokejová a tenisová utkání. Ale co to ve skutečnosti znamená?

Každý alespoň trošku zkušený sázkař ví, že kurzy na jednotlivá utkání se v čase mění. Sázkové kanceláře, jako například Tipsport, tak nejčastěji reagují na zákulisní informace (pravděpodobná sestava, zranění, atd.), ale také na to, na co sázkaři nejvíce sázejí. Sázkové kanceláře se totiž snaží vždy kurz na zápas vypsat co nejvěrohodněji, aby byl atraktivní pro všechny sázející. A Livekurzy.cz nedělají nic jiného, než že přehledně v grafu tento pohyb kurzu znázorňují. A pokud je pohyb výrazný, vždy nás to může na něco upozornit. Pokud například kurz na nějakého tenistu najednou prudce vzrostl, tak nám to může napovědět a navést nás to k získávání dalších informací – není tenista zraněný, unavený, nenachladil se v letadle? Livekurzy.cz jsou tu od toho, aby vám poradili nové způsoby získávání informací o kurzech a zajímavých zápase a o způsobu, jak je využit. Níže představíme ty nejužitečnější nástroje a rady, jak s díky našemu webu více vyhrávat. V praxi si můžete snadno vyzkoušet jak sázet na tenis na právě probíhajícím Australian Open.

>>> Nejlepší kurzy na tenis nabízí Tipsport

Kde najdu to nejdůležitější

Aby bylo vše na vysvětlení co jednodušší, tak se zaměříme na tenis, který nabízí pouze dvě možné varianty výsledku (u fotbalu a hokeje je to díky možnosti remízy malinko složitější). Z pohledu sázkaře je nejdůležitější se zaměřit  nanejvětší a nejdramatičtější změny kurzů (jak nárůsty, tak poklesy) a ty nalezneme na úvodní stránce – viz obrázek a zeleně označená místa:
Úvodní stránka Livekurzy.cz
Úvodní stránka Livekurzy.cz

Zdálo by se logické, že především tenisové zápasy s největším nárůstem kurzu budou logicky i v tabulce nejvýraznějších poklesů, ale pozor, neplatí to vždy.

Zápasy jsou seřazeny vždy od těch nejvyšších procentuálních nárůstů či poklesů. Důležitý je sloupec graf, po jehož rozkliknutí uvidíte to nejdůležitější – tedy to, jak se pohyboval kurz od okamžiku vypsání utkání bookmakery až do současné chvíle. Pohyb kurzu může vypadat například takto:
Příklad pohybu kurzů
Příklad pohybu kurzů

Každý sázkař si z pohybu kurzů jistě udělá svůj závěr sám, ale na první pohled je z tohoto grafu zjevné, že šance na výhru Andy Murrayho s postupem času klesají a jsou natolik nízké, že kurz na výhru Bautisty Aguta se už ani příliš nemění. A věřte nám, že některé grafy jsou mnohem zajímavější i než ten, který vyjadřuje cenu Bitcoinu.

Tip: pokud najedete myší na křivku v grafu, zobrazí se vám přesná hodnota kurzu a také v jakém čase byl tento kurz vypsaný.

>>> Vyzkoušejte náš návod a vsaďte si na tenis ve Fortuně a získejte navíc bonus 700 Kč!

Druhou podstatnou sekcí k tématu „jak sázet na tenis“, je sekce věnovaná pouze tenisovým utkáním. Na tu se dostanete přes hlavní menu na stránce – viz

obrázek:Sekce Tenis na Livekurzy.cz
Sekce Tenis na Livekurzy.cz

V této části naleznete pohyb všech vypsaných tenisových zápasů na turnajích ATP a WTA. Tyto zápasy nejsou seřazeny podle vývoje kurzů, ale podle místa konání. Tuto stránku využijete především ve chvíli, kdy si chcete vsadit na konkrétní zápas a zajímá vás, jak se v čase vyvíjely kurzy na oba hráče.

Jak využít Livekurzy.cz při sázení na tenis

Jsou dva základní případy, ve kterých vám Livekurzy.cz mohou hodně pomoci, což znamená vydělat nebo ušetřit hodně peněz

1.      Chci si vsadit na konkrétní zápas

Máte svého favorita? Věříte nějakému tenistovi? Dostali jste nějaký tip od známého a chcete vsadit zápas třeba sólo s vyšším vkladem? Pak vám určitě doporučujeme, před uzavřením sázky zkontrolovat pohyb kurzu na toto konkrétní utkání. Stačí tedy v hlavním menu kliknout na Tenis a přejít na stránku https://www.livekurzy.cz/tenis/. Zde jsou všechny tenisové zápasy seřazené dle turnaje. Nejjednodušší je zadat příkaz pro hledání na stránce (klávesová zkratka Ctrl+F), napsat jméno tenisty a nebo alespoň jeho část, vyhledat zápas a pak už jen pro otevření grafu kliknout na ikonku grafu na konci řádku.

Pokud zjistíte nějaký výrazný pohyb kurzu, je na čase zpozornět. Jestliže kurz výrazně klesá, tak se svým předem vybraným tipem nejspíše neděláte chybu. Ale jestli kurz najednou prudce stoupá, je na čase o tipu ještě více zapřemýšlet. Neonemocněl tenista? Nesází velká většina sázkařů na soupeře? Důvodů může být mnoho a jejich analýza a případné uzavření či neuzavření sázky je jen a jen na Vás. Livekurzy.cz jsou tu od toho, aby vás upozornili a poradili vám, jak sázet na tenis, ale rozhodnout se musíte vy.

2.      Hledám inspiraci pro své sázky

Chcete si prostě vsadit. Zatím ještě nevíte na jaký zápas přesně a rádi byste se nechali inspirovat. Nebo hledáte nějakou „zaručenou“ tutovku? Pro vás je pak určená hlavní stránka Livekurzy.cz a její dvě tabulky s nejvyššími Nárůsty respektive Poklesy kurzů.

Ve většině případů budete hledat tip na favorita, takže Poklesy pro vás budou zajímavější. Je ale nutné si uvědomit, že pokles kurzu o 50% z kurzu 6 na kurz 3 není nijak hodnotný a rozhodně vám tip na favorita nepřinese. Ale třeba při poklesu kurzu s na první pohled nižší hodnotou 15%, kdy kurz klesá z 1,4 na 1,19, je potřeba zpozornět, protože právě tento pokles je extrémně zajímavý! Obdobná matematika pak platí samozřejmě i při Nárůstu kurzu a může vám dost pomoci s odpovědí na otázku, jak sázet na tenis.

3.      Grafické znázornění šancí hráčů

Každý ví, že když je kurz 2,0 na oba dva hráče (neuvažujeme s marží sázkové kanceláře), tak mají oba dva hráči šanci na výhru v konkrétním zápase 50%. Ale co když je kurz 1,73 a nebo 1,28 a ještě musíme počítat i s marží sázkové kanceláře? Z tohoto důvodu je pod každým grafem pohybu kurzů také vždy vizuální zobrazení kurzů v procentech:
Vizuální zobrazení kurzu na Livekurzy.cz
Vizuální zobrazení kurzu na Livekurzy.cz

V tomto konkrétním případě tedy sázková kancelář Tipsport určila šanci na výhru Andy Murrayho na necelých 20%. V praxi to tedy znamená, že v průměru by Andy Murray měl za současné situace Bautistu Aguta porazit přibližně v jednom z pěti zápasů.

Pokud si, ale myslíte, že Andy Murray má na Australian Open větší šanci – že by například mohl vyhrát z pěti zápasů rovnou dvakrát, tak si na Andy Murrayho rozhodně musíte vsadit!

Mohu si vsadit i jen na základě doporučení Livekurzy.cz?

Ano rozhodně to jde! Naše dva poslední tipy na tenisová utkání De Bakker – Miedler a Rubin – Young jsou toho důkazem! Oba dva tipy jednoznačně vyšly a při jejich vytváření jsme vycházeli především z údajů našich tabulek. Pokud se podíváte například na graf pohybu kurzů tohoto zápasu, tak je jasné, že je velmi dobrým vodítkem pro uzavření sázky. Nicméně ale doporučujeme, vždy si alespoň pár dalších informací o zápase zjistit. Především pokud se chystáte vsadit nějakou vyšší částku.

Nyní již znáte naše rady a doporučení jak sázet na tenis s pomocí Livekurzy.cz, tak zkuste naše tipy využít při Australian Open a výsledky zápasů si ověřte třeba zde.

Jak využít Livekurzy.cz při sázení na fotbal a hokej

Pokud již nyní víte, jak sázet na tenis s pomocí Livekurzy.cz, tak je vám jasné, že i u fotbalu a hokeje je to podobné Z grafů pohybu kurzů a šancí týmů se dozvíte úplně stejné informace. A to stejné platí i o tabulkách největších Nárůstů a Poklesů kurzů. Jednou jedinou změnou je to, že v tabulce se vždy objeví navíc možnost remízy. V naší nabídce pak samozřejmě naleznete na samostatné stránce vypsaná všechna fotbalová utkání a i kompletní přehled hokejových zápasů.