Livekurzy.cz
Live kurzy na fotbal a livesport

Fotbal

Přinášíme vám tipy a analýzy na fotbalové sázky. Podívat se tak můžete na kurzy zajímavých fotbalových zápasů. Pomocí přehledného grafu navíc můžete sledovat, jak se jednotlivé kurzy vyvíjely. Můžete si tak udělat poměrně jednoduchý obrázek o tom, kdo z týmů je v současné době větším favoritem. Fotbalové zápasy ale mohou dopadnout úplně jinak, než jak předpovídají bookmakeři. Komu dáte přednost vy?

Fotbal je v současné době nejrozšířenějším sportem na planetě. Existuje nespočet různých lig, které se hrají prakticky na všech koutech planety. Současný fotbal vznikl v Anglii a to v 16. století. Střední školy totiž chtěly žáky donutit k pohybu. Díky různým podmínkám pak vznikly dva sporty – fotbal a rugby. Nejstarší fotbalový klub byl založený v roce 1860 a pochází ze Švýcarska. Fotbal si v dnešní době ale s chutí zahrají také amatéři.

Nejlepší fotbalovou podívanou nabízí bezesporu Liga mistrů, do které se dostanou pouze ty nejlepší evropské týmy. Obecně vzato se za nejlepší fotbalovou ligu považuje anglická Premier League. Vynikající hráče a kluby ale nabízí také španělská La Liga či francouzská Ligue 1. V České republice je pak nejvyšší fotbalovou soutěží Fortuna Liga. Největším svátkem fotbalu pak bývá jednou za čtyři roky mistrovství světa ve fotbale.