Livekurzy.cz

Tenis: Rubin – Young

Připravili jsme pro vás zajímavý tip na semifinále Challengeru v Nové Kaledonii, ve kterém budeme moci sledovat americkou bitvu Rubin – Young.

Po přestávce na konci roku se nám tenisový kolotoč rozeběhl opět na plné obrátky a my jsme si pro vás připravili zajímavý tip na semifinále Challengeru v Nové Kaledonii, ve kterém budeme moci sledovat americkou bitvu Rubin – Young.

Tenis
Foto: Pxhere

Rubin – Young: forma soupeřů, postavení v žebříčku

Příprava před Australian Open vrcholí, ale bylo by velice ošidné tipovat výsledek duelu Rubin – Young na začátku tenisové sezóny na základě předchozích zápasů jednoho turnaje. Nicméně, když se podíváme na výsledky obou hráčů na Challengeru v Nové Kaledonii. Tak zjistíme, že Noah Rubin se na postup do semifinále nadřel o poznání méně. Rubin také na tomto turnaji obhajuje loňský triumf. Naopak pro Donalda Younga je to první účast.

Ve prospěch 22-letého Noaha Rubina také mluví aktuální postavení na žebříčku ATP, ve kterém se nachází na 135.místě. Donald Young je až 248. a musíme říci, že v předchozích letech byl zvyklý na mnohem lepší postavení a pravidelně hrál největší turnaje ATP. V letech 2013-2017 byl téměř nepřetržitě v první stovce a až loni z ní vypadl a propadl se právě až do třetí stovky.

Rubin – Young: vzájemné zápasy

Oba Američané se střetli jen jednou a to v roce 2016 na antuce a po bitvě vyhrál Young 7-5 a 7-6. Musíme si ale uvědomit, že v té době bylo Rubinovi pouhých 20 let a teprve stoupal žebříčkem ATP vzhůru. To naopak Young patřil stabilně do první světové stovky, byl favoritem a přesto měl se svým krajanem velké problémy.

Rubin – Young: pohyb kurzů

Pohyb kurzů na toto utkání je pro nás tím největším argumentem, proč si na americké semifinále na Challengeru v Nové Kaledonii vsadit. Sice nevíme, jaký mají oba hráči horoskop v lednu, ale na přiloženém obrázku je jasně vidět, jak se role hráčů od okamžiku vypsání kurzu proměnily.

Rubin - Young, graf pohybu kurzů
Rubin – Young, graf pohybu kurzů

V okamžiku vypsání zápasu byl pro bookmakery Tipsportu favoritem Young s kurzem 1,7. Nyní ale kurz na Younga vystoupal až na 2,3. A právě původně outsider Rubin, je pro Tipsport aktuálně favoritem s kurzem 1,66.

>>> Grafy vývoje kurzů všech tenisových zápasů najdete v sekci Tenis

Rubin – Young: na koho vsadit

Forma obou hráčů, postavení v žebříčku ATP a vlastně i vzájemné zápasy mluví pro sázku na Noaha Rubina. Ale tím pravým důvodem, proč si vsadíme na mladého Američana je pohyb kurzů! Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Noaha Rubina nabízí Sazkabet a má hodnotu 1,69.

>>> Vsaďte si na zápas Rubin – Young v Sazkabetu a získejte 300 Kč zdarma!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!