Livekurzy.cz

Australian Open: Bautista-Agut – Murray

Hned na první kolo Australian Open jsme si pro vás připravili zajímavou „tutovku“.

Konečně je tady Australian Open a hned na utkání Bautista-Agut – Murray jsme si pro vás připravili zajímavý tip. Na první pohled to nemusí být jasné, ale tento zápas byl se dal označit jako „tutovka“.

Tenis
Foto: Pxhere

Bautista-Agut – Murray: forma soupeřů, postavení v žebříčku

Roberto Bautista-Agut má před Australian Open skvělou formu. Odehrál sice jen jeden turnaj v Dauhá, ale to především proto, že celý turnaj turnaj vyhrál a to měl za soupeře velmi dobré tenisty. Ve čtvrtfinále si snadno s Wawrinkou, v semifinále dokonce přemohl světovou jedničku, Novaka Djokoviče a ve finále si poradil i s Tomášem Berdychem, který se po pauze vrací také ve velmi dobré formě. Bautista-Agut tak jenom potvrdil, že je stabilním hráčem světové špičky.

Andy Murray na to naopak není vůbec dobře a stále se nedokázal naplno vrátit na kurty. Dnes dokonce oznámil, že kvůli přetrvávajícím bolestem chce letos po Wimbledonu ukončit kariéru, ale vůbec si není jistý, zda vydrží vůbec tak dlouho ještě hrát. Je tedy zřejmé, že je to poslední Australian Open v kariéře Andy Murrayho. Tomu momentálně patří až 230.místo v žebříčku ATP a jeho výkony tomu bohužel napovídají. V nové sezóně odehrál pouze dva zápasy. Dokázal sice porazit Australana Duckwortha, který je na tom žebříčkově podobně. Ale proti talentovanému Rusovi Medvedevovi neměl nárok.

Bautista-Agut – Murray: pohyb kurzů

Při vypisování kurzů byli bookmakeři k Murraymu ještě schovívaví, ale v tuto chvíli je kurz na výhru Brita již 4,97.

Na Španělovo vítězství si momentálně můžeme vsadit s kurzem 1,17, přestože původně Tipsport vypsal 1,42

>>> Grafy vývoje kurzů všech tenisových zápasů najdete v sekci Tenis

Bautista-Agut – Murray: na koho vsadit

Svým prohlášením o konci kariéry Murray Bautistu-Aguta jistě dostal pod tlak, ale pravděpodobnější je určitě ta varianta, že Murray chce dopředu oznámit, že to bude v Melbourne jeho poslední zápas. Je možné, že Murray i nějaký set vyhraje, ale že by byl v současném zdravotním stavu schopný odehrát se Španělem dlouhý a vyrovnaný zápas? Tomu nevěříme. Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Bautisty-Aguta nabízí Fortuna a má hodnotu 1,20. S tímto tipem se také můžete zapojit do Tipovačky na Australian Open.

>>> Vsaďte si na výhru Bautisty-Aguta 200 Kč ve Fortuně a získejte navíc bonus 700 Kč!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!