Livekurzy.cz

Bundesliga: Schalke – Wolfsburg

O víkendu je na programu první „jarní“ kolo Bundesligy a my jsme si pro vás připravili zajímavý tip na utkání Schalke – Wolfsburg.

Po zimní přestávce se tento víkend opět rozbíhá Bundesliga a my jsme si pro vás připravili tip na utkání Schalke – Wolfsburg. Tento duel je pro oba soupeře velmi důležitý a pravděpodobně rozhodne o tom, o jaké příčky budou oba týmy na jaře bojovat.

Bundesliga: Schalke – Wolfsburg
Schalke 04, Foto: Facebook.com

Schalke – Wolfsburg: forma soupeřů

Protože se jedná o první „jarní“ kolo, tak tipovat tento duel na základě formy obou soupeřů je velmi ošidné. Nicméně Schalke má za sebou rozporuplný podzim. V Lize mistrů hrálo výborně a s přehledem postoupilo ze své skupiny. V Bundeslize naopak zůstávalo za očekáváním a proto mu nyní patří až 13.místo. Hráči Schalke si moc dobře uvědomují, jak moc potřebují toto utkání vyhrát, aby nemuseli na jaře řešit, po případné horší sérii výsledků, starosti o sestup do 2.Bundesligy.

Wolfsburgu končil podzim ve skvělé formě a momentálně mu patří v Bundeslize 5.místo a věří v boj o poháry. Ale ve vyrovnané tabulce to nebude mít vůbec jednoduché a může se také velmi rychle propadnout dolu.

Schalke – Wolfsburg: vzájemná utkání

Wolfsburgu se na hřišti Schalke dlouhodobě nedaří a má na svém kontě pouhou jednu výhru. Navíc často Vlci odjížděli z Galsenkirchenu s hodně svěšenou hlavou. Ve vzájemných zápase z poslední doby totiž často narazíte na výsledky jako 4-1, 4-0 a dokonce i opakovaně na 3-0.

Schalke – Wolfsburg: pohyb kurzů

Toto utkání sázková kancelář Fortuna vypsala již před Vánocemi a tak se graf pohybu kurzu může zdát ustálený. Ale pokud se podrobněji podíváme na pohyb v posledních dnech, tak uvidíme, že kurz na Schalke spíše klesá a naopak kurz na Wolfsburg roste a momentálně je na hodnotě 3,7.

Schalke - Wolfsburg: pohyb kurzů
Schalke – Wolfsburg: graf pohybu kurzů

Nejvyšší kurz na výhru domácího Schalke 04 momentálně nabízí Fortuna společně se Sazkabet a má hodnotu 2,20.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Schalke 04 – Wolfsburg se podívejte v sekci Fotbal

Schalke – Wolfsburg: na koho vsadit

Náš tip tentokrát nebude žádná tutovka, ale na základě bilance ze vzájemných zápasů a také proto, že Schalke 04 hraje doma, body více potřebuje a také proto, že si myslíme, že má kvalitnější a zkušenější kádr, si vsadíme na Schalke 04 ve Fortuně s kurzem 2,20.

Pokud chcete hrát více na jistotu, tak si můžete zkusit vsadit na neprohru Schalke. Procentuální rozložení kurzů nám totiž říká, že neprohra Schalke má 74% pravděpodobnost a to si myslíme, že stále ještě realitě neodpovídá. Aktuálně nejvyšší kurz na neprohru Schalke 04 nabízí Tipsport a má hodnotu 1,32.

>>> Vsaďte si na výhru Schalke 200 Kč ve Fortuně a získejte navíc bonus 700 Kč!