Tipsport kurzy a nabídka

Tipsport kurzy a nabídka

Společnost Tipsport určitě není třeba českým sázkařům blíže představovat. Společnost vznikla již v roce 1991 a postupně se vypracovala v největšího poskytovatele kurzových sázek v Česku. Od roku 2009 nabízí Tipsport rovněž kurzové sázky online. Vsadit si můžete pohodlně ze svého počítače nebo i mobilu. Jak pro uživatele iPhonů tak i fanoušky Androidu připravil Tipsport uživatelsky velice příjemnou aplikaci.  Společnost je rovněž velice aktivní na poli sponzoringu, těžko bychom dnes hledali někoho, kdo by nejvyšší českou hokejovou soutěž neznal pod názvem Tipsport Extraliga.

Tipsport logo

 

Tipsport nabídka kurzů

U Tipsportu je možné si vsadit téměř na veškeré sporty a sportovní události a zdaleka nejen na vítěze zápasu. Například u každého zápasu fotbalové Premier League převyšuje počet sázkových příležitostí stovku. Již nyní jsou také vypsány kurzy na fotbalové MS2018 v Rusku. Kromě sázek na sport je možné vsadit i na různé pěvecké soutěže, reality show nebo i na parlamentní či prezidentské volby. Možná jste četli o tom, že nedávné volby vyvolaly rekordní zájem sázkařů.

Aktuální kurzovou nabídku pochopitelně najdete na stránkách Tipsportu.

Pokud Vás zajímají kurzy včetně informace, jak se jejich hodnoty vyvíjejí v čase, pak jděte na našem webu do sekce Fotbal nebo Lední hokej. U každého zápasu najdete podrobný graf s pohybem kurzů. Zápasy s nejvyššími pohyby kurzů pak najdete přehledně seřazené přímo na naší homepage – podívejte se zde.

 

Tipsport největší komunita sázkařů

Zajímavou a nutno přiznat i úspěšnou strategií Tipsportu je budování sázkařské komunity. Web Tipsportu a diskuse na něm je hodně živá, sázející se na web vracejí i ve chvíli, kdy si nechtějí vsadit, ale třeba se jen inspirovat a pobavit. Určitě doporučujeme občas na web Tipsportu zavítat a porozhlédnout se trochu více než jen na nabídku kurzů. Obsah, diskuse i zveřejněné tipy ostatních sázkařů jsou skutečně zajímavou inspirací.

 

Tipsport kurzová hladina

Výše vypsaných kurzů se u jednotlivých soutěží či sportů liší. Obecně lze říci, že čím „důležitější“ a slavnější soutěž či liga, tím vyšší kurzová hladina a tedy nižší marže sázkové kanceláře, což znamená, že se sázkařům v průměru vrací více peněz. Právě tento údaj o marži a výhernosti najdete u každého zápasu na našem webu v sekci fotbal i lední hokej. Při rozkliknutí detailu zápasu uvidíte kromě grafu vývoje kurzů i následující tabulku:

Tipsport tabulka kurzů

Z údajů těchto vyplývá, že kurzy jsou nastaveny tak, aby se sázejícím vrátilo 96.15% vsazených peněz, takže marže Tipsportu v tomto případě bude necelá 4%.

 

Tipsport bonus a proč vsadit

Stejně jako všechny ostatní sázkové kanceláře láká i Tipsport nové sázející na bonusy a různé soutěže. Aktuálně může každý hráč získat 150 Kč pouze za vytvoření online účtu a dalších až 50 000 Kč k prvnímu vkladu. Pro některé hráče bude jistě zajímavé i online casino, které Tipsport spustil pod názvem Vegas a ve kterém čeká další bonus v hodnotě 5 000 Kč.

 

>>> Klikněte zde, vytvořte si účet v Tipsportu a získejte bonus zdarma!

 

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!