Livekurzy.cz

Tenis: De Bakker – Miedler

Tak výrazný pohyb kurzů jako v tenisovém utkání De Bakker – Miedler se jen tak nevidí a to je pro nás jasným signálem vsadit si!

I tento týden jsme si pro vás připravili tip na zajímavý tenisový duel De Bakker – Miedler, ve kterém se po počátečním vypsání kurzů role favorita změnila. Potvrdí se změna názoru bookmakerů i na Challengeru v Columbusu?

Tenis Challenger: De Bakker – Miedler
De Bakker – Miedler, Foto: Pixabay.com

De Bakker – Miedler: postavení v žebříčku

Ani jeden z hráčů si na Australian Open letos nezahraje, protože oba dva se nachází až ve třetí stovce tenisového žebříčku ATP a tak se jich ani kvalifikace netýkala. De Bakker pamatuje lepší časy, když v sezóně 2010 se o něm mluvilo jako o velkém talentu a měl stálé místo ve světové padesátce. Ale nyní si i díky častým zraněním musí zvykat na úplně jiné pozice a mnohem menší turnaje.

Miedler je stále mladý hráč, který se každou sezónu zlepšuje a postupuje žebříčkem vzhůru. Pro něj je aktuální postavení na 280.místě vlastně maximem. A to, že hraje tenisové turnaje kategorie Challenger je pro něj úspěch.

De Bakker – Miedler: forma soupeřů

Je stále sice začátek sezóny, ale musíme říct, že Miedler je oproti svému soupeři o krok napřed. V letošním roce odehrál již 3 zápasy s pozitivní bilancí dvě výhry a jedna prohra. Navíc jednu výhru si už připsal na tomto turnaji v americkém Columbusu a už moc dobře ví, jaký je povrch a na jaké podmínky se má připravit.

Nizozemec De Bakker letos hrál pouze jeden zápas na předchozím Challengeru v Orlandu a ten prohrál. V Columbusu ho čeká teprve první utkání. Když se navíc podíváme na předchozí utkání De Bakkera, tak zjistíme, že od loňského srpna vyhrál pouze jediný zápas. To by asi i na nejnovější herní konzoli Nintendo Switch byl úspěsnější.

De Bakker – Miedler: pohyb kurzů

Jako v našem úspěšném předchozím tipu na tenisové utkání Rubin – Young, tak i tentokrát, je pro nás největším argumentem pro náš tip pohyb kurzů. Na grafu níže, je vidět, jak se změnila role favorita od původně vypsaných kurzů.

De Bakker - Miedler, graf pohybu kurzů
De Bakker – Miedler, graf pohybu kurzů

V okamžiku vypsání zápasu byl na Tipsportu mírným favoritem Timmo De Bakker s kurzem 1,63. Momentálně ale na něj kurz vystoupal až na 2,39. A favoritem je proto nyní Lucas Mieler s kurzem 1,46.

>>> Grafy vývoje kurzů všech tenisových zápasů najdete v sekci Tenis

De Bakker – Miedler: na koho vsadit

Takto výrazný pohyb kurzů nemůže být náhoda. Navíc i forma obou hráčů nás utvrzuje v sázce na Australana Miedlera! Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Miedlera nabízí Fortuna a má hodnotu 1,54.

>>> Vsaďte si na zápas De Bakker – Miedler ve Fortuně 200 Kč a získejte 700 Kč zdarma!