Livekurzy.cz

Liga mistrů: Liverpool – Bayern Mnichov

Zápas Liverpool – Bayern Mnichov je velice pikantním soubojem především pro německého trenéra Liverpoolu, Jurgena Kloppa a my pro vás máme tip na výsledek!

Tento týden jsou na programu zbývající zahajovací osmifinále Ligy mistrů a bezpochyby tím nejsledovanějším soubojem bude bitva Liverpool – Bayern Mnichov. Vytáhne se tým Jurgena Kloppa na jeho dávného německého rivala?

Fotbal
Foto: Pixabay

Liverpool – Bayern Mnichov, forma soupeřů

Liverpool je na druhém místě Premier League, ale má stejně bodů jako první Manchester City a navíc zápas k dobru. V poslední době nejsou Reds tak dominantní jako v první polovině Premier League, ale pořád platí, že na svém stadionu Anfield jsou stále neskutečně silní. A na svém hřišti letos ještě neprohráli. Liverpool tak určitě bude chtít navázat na svou předchozí účast ve finále Ligy mistrů.

Bayern Mnichov měl rozjezd do této sezóny poněkud pomalejší, ale po zimní přestávce šlape jako dobře promazaný stroj a Borussia Dortmund se tak začíná o své 1.místo trošku strachovat. O víkendu například Bayern získal všechny tři body na hřišti Augsburgu, který se spíše strachuje o sestup do 2.Bundesligy.

Liverpool – Bayern Mnichov, pohyb kurzů

Od okamžiku vypsání kurzů je Liverpool mírným favoritem. Původně vypsaný kurz 2,0 se několikrát zvýšil a snížil a nyní se ustálil ve Fortuně na hodnotě 2,17.

Liverpool – Bayern Mnichov, graf pohybu kurzů
Liverpool – Bayern Mnichov, graf pohybu kurzů

Obdobný pohyb kurzu se týkal i Bayernu Mnichov a dnes si na německého obhájce titulu z Bundesligy můžeme vsadit v Tipsportu s kurzem 3,26.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Liverpool – Bayern Mnichov se podívejte v sekci Fotbal

Liverpool – Bayern Mnichov, na koho vsadit

Pokud se podíváme na procentuální rozložení kurzů, tak zjistíme, že šance na výhru Liverpoolu je 44%. Toto číslo se nám zdá dosti podhodnocené a proto si vsadíme na domácí Liverpool. Nejvyšší kurz na výhru Liverpoolu nabízí SazkaBet a má hodnotu 2,20. Pokud hledáte nějakou jistější sázku, tak si vsaďte u Tipsportu s kurz 1,37 na neprohru domácích.

>>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte si na Liverpool!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!