Livekurzy.cz

Sazkabet: kurzy, nabídka a bonusy

Sázková kancelář Sazkabet nabízí velmi zajímavé bonusy pro nové hráče. Každý nový zákazník získá na začátek 500 Kč zdarma a bonus až 5 000 Kč k prvnímu vkladu. Kurzových nabídek i množství sázkových příležitostí je oproti konkurenci opravdu mnoho. Pro mnoho hráčů jsou velmi atraktivní LIVE sázky a kurzy, na které můžete sázet v rámci probíhajícího zápasu či události.

Zdroj: SazkaBet

Sazkabet a Sazka

Sazkabet je na českém trhu relativně novou značkou ovšem v zádech má mateřskou společnost Sazka. Ta je největším provozovatelem číselných loterií v ČR, její nejznámější loterií je Sportka, která má více než šedesátiletou tradici.

Na poli kurzových sázek není Sazka zdaleka tak dominantní jako v loteriích. Počtem zákazníků Sazkabet zaostává za Tipsportem i Fortunou, ale pokud jde o bonusy, nabídku sázek a celkovou kvalitu produktu, tak se svým hlavním konkurentům minimálně vyrovná.

Sazkabet registrace

Registrace účtu na Sazkabet.cz je velice jednoduchá a zabere jen pár minut. Snadno si vytvoříte dočasné online konto, na které si můžete vložit peníze do výše 5 000 Kč a začít sázet. Toto dočasné konto v Sazkabetu má platnost 30 dní. Aby se z dočasného konta stalo trvalé, můžete využít jednu ze dvou možností ověření vaší totožnosti.

  1. První možností ověření totožnosti je prostřednictvím bankovní identity. U Sazkabetu jsou podporovány následující banky: Moneta, Česká spořitelna, Equa bank, Komerční banka, ČSOB, ERA, Air Bank.
  2. Druhou možností je do 30 dní navštívit některé ze sběrných míst Sazky, kterých po v celé ČR více než 6 500. Zde stačí předložit doklad a ověřit totožnost. Status vašeho účtu bude změněn na trvalý. Registrace tedy probíhá naprosto stejně jako u naší největší sázkové kanceláře Tipsport.

Sazkabet bonus zdarma a na první vklad

Jak již bylo uvedeno výše, může každý nový zákazník Sazkabetu získat na začátek 500 Kč úplně zdarma. Ihned po založení dočasného online účtu je zákazníkovi připsána odměna 100 Kč, kterou může libovolně vsadit, a to třeba na tenisové US Open, nebo na stále oblíbenější MMA. Po ověření totožnosti obdrží zákazník dalších 400 Kč zdarma. Při provedení prvního vkladu na svůj účet může každý zákazník získat 100% bonus až do výše 5 000 Kč.

Klikněte zde, založte si účet na Sazkabet.cz a získejte 500 Kč zdarma!

Mobilní aplikace Sazkabetu

Sázková kancelář Sazky nabízí vlastní mobilní aplikaci pro Android i pro iOS. Web Sazkabet.cz je ale plně responzivní, což znamená, že na mobilu nemusíte sázet pouze prostřednictvím aplikace, ale zavítat klidně můžete na webové stránky.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!