Livekurzy.cz

Bundesliga: Stuttgart – Lipsko

Utkání Stuttgart – Lipsko určí oběma soupeřům role pro zbývající duely Bundesligy. Bude Stuttgart bojovat o sestup a Lipsko o Ligu mistrů?

Německá Bundesliga po zimní přestávce již běží na plné obrátky a rozhoduje se o tom, v jaké pozici půjdou týmy do závěrečné čtvrtiny soutěže. Duel Stuttgart – Lipsko je pro oba dva týmy velmi důležitý a může potvrdit účast Lipska v boji o účast v příštím ročníku Ligy mistrů a nebo také vzdálit Stuttgart od pásma sestupu.

Fotbal
Foto: Pixabay

Stuttgart – Lipsko: forma soupeřů

Lipsko na konci podzimu velmi nešťastně nepostoupilo do jarní části Evropské ligy a tak se nyní snaží udobřit si své fanoušky. A v zápasech na hřištích soupeřů se mu to náramně daří. Lipsko po novém roce vyhrálo obě dvě venkovní utkání s celkovým skóre 7-0. V součtu i s domácími zápasy získalo Lipsko v posledních 5 duelech 10 bodů.

Stuttgart se již asi velice těžce vyhne bojím o sestup do 2.Bundesligy . Na „jaře“ Stuttgart zatím získal pouhý jeden bod za domácí remízu s Freiburgem. A v tabulce formy, která zohledňuje posledních 5 zápasů je v Bundeslize nejhorší s pouhým jedním získaným bodem.

Stuttgart – Lipsko: vzájemná utkání

Lipsko je stále relativně nový tým a tak historie vzájemných zápasů čítá pouze 3 duely. Dvakrát se z výhry radovalo Lipsko a jednou vzájemný souboj skončil remízou. Zajímavým bodem je také to, že Stuttgart Lipsku ještě nedokázal vstřelit žádný gól.

Oba dva soupeři se v jarní části Bundesligy již střetli s Dusseldorfem a výsledky těchto zápasů nám dávají zajímavé srovnání. Zatímco Lipsko na hřišti Dusseldorfu vyhrálo 4-0, tak Stuttgart stejnému soupeři také na jeho stadionu podlehl 0-3. Tohle se vám ani na Playstationu jen tak nestane.

Stuttgart – Lipsko: pohyb kurzů

Již od počátku je v tomto duelu favoritem Lipsko a jak se blíží utkání, tak kurz na jeho výhru klesá. Z původně vypsaných 1,83 ve Fortuně si nyní můžete vsadit na výhru Lipska jen s kurzem 1,66.

Stuttgart - Lipsko, graf pohybu kurzů
Stuttgart – Lipsko, graf pohybu kurzů

Nejvyšší kurz na výhru domácího Stuttgartu momentálně nabízí Fortuna a má hodnotu 5,10.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Stuttgart – Lipsko se podívejte v sekci Fotbal

Stuttgart – Lipsko: na koho vsadit

Forma obou týmů nemůže být rozdílnější a my věříme, že oba týmy budou v dosavadních výkonech a výsledcích pokračovat i v sobotu a že tři body si ze Stuttgartu odveze Lipsko. Nejvyšší kurz na výhru Lipska momentálně nabízí Sazkabet a má hodnotu 1,69.

>>> Vsaďte si na výhru Lipska u Sazkabetu a získejte zdarma 300 Kč!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!