Livekurzy.cz

Fortuna liga: Jablonec – Slavia Praha

V pondělní dohrávce Jablonec – Slavia Praha se můžeme těšit na bitvu dvou týmů se skvělou formou a my pro vás máme tajný tip!

V pondělní dohrávce posledního podzimního kola Fortuna ligy se střetnou dva vítězní čeští zástupci z Evropské ligy z tohoto týdne a my si nemůžeme na nejatraktivnější zápas kola Jablonec – Slavia Praha nevsadit!

Fotbal
Foto: Pixabay

Jablonec – Slavia Praha: forma soupeřů

Je jasné, že oba dva soupeři mají skvělou formu. Slavia válcuje ligu a už nám také překazila jeden tip, když jsme jí v zápase na hřišti Opavy nevěřili. Vlastně kromě prohry na konci září Pražané ve Fortuna lize nezklamali a vždy podali velmi dobrý výkon. A ve většině utkání navíc svého soupeře jasně přehráli.

Dalo by se říct, že i Jablonec momentálně hraje nad své poměry a čtvrteční výhrou na hřišti Dynama Kyjev zaskočil nejednoho fotbalového odborníka. Není to také tak dlouho, co Jablonec přerušil sérii porážek na stadionu Sparty. Především pak v domácích zápasech jsou Severočeši velmi silní a body téměř neztrácejí.

Jablonec – Slavia Praha: vzájemná utkání

Vzájemné souboje jsou kapitolou sama pro sebe. Slavii se totiž proti Jablonci dlouhodobě nedaří. Když se hrálo v srpnu v Edenu a Slavia měla famózní formu, tak Jablonci stejně podlehla 0-2. Je pravda, že doma Slávisté občas vyhrají, ale naposledy když získali v Jablonci všechny tři body, tak se psal rok 2009.

Jablonec – Slavia Praha: pohyb kurzů

Z grafu pohybu kurzů je vidět, že k žádné velké změně od okamžiku vypsání nedošlo, ale zároveň je ještě brzy na nějaké předčasné závěry, protože utkání se bude hrát až v pondělí.

Jablonec - Slavia Praha, pohyb kurzů
Jablonec – Slavia Praha, graf pohybu kurzů

I u tohoto zápasu se nám potvrzuje, že Sazkabet aktuálně nabízí nejvyšší kurzy na českou první fotbalovou ligu. A právě u SazkaBetu naleznete nejlepší kurz jak na výhru Jablonce, Slavie, ale i remízu.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Jablonec – Slavia Praha se podívejte v sekci Fotbal

Jablonec – Slavia Praha: na koho vsadit

Oba týmy mají skvělou formu, ale na základě dlouhodobých neúspěchů Slavie v Jablonci jsme se rozhodli věřit Severočechům. Myslíme si také, že domácí budou tento zápas chtít vyhrát přece jen o něco více. Slavia má na podzim splněno, postoupila v Evropské lize, domácí soutěž vede a tak může být i trošku uspokojená. To Jablonec si po utkání proti Dynamu Kyjev může ještě více věřit.

Procentuální rozložení kurzů nám říká, že Jablonec má těměř 60% šanci, že neprohraje. A když si k tomu dosadíme, že Slavia na severu Čech nevyhrála ani jeden z posledních 10ti zápasů, tak je náš tip jasný. NEPROHRA JABLONCE. Aktuálně nejvyšší kurz na neprohru Jablonce nabízí Tipsport a má hodnotu 1,66.

>>> Zaregistrujte se v Tipsportu, získejte 150 Kč zdarma a vsaďte je na neprohru Jablonce!
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!