Livekurzy.cz

NHL: Colorado – Chicago

Dnes v noci se můžete těšit v utkání Colorado – Chicago na atraktivní útočný hokej a my pro vás navíc máme tip podpořený aktuálním pohybem kurzu.

Blíží se Vánoce a to zároveň znamená, že program zápasů NHL houstne. My jsme si pro vás dnes připravili tip na velmi zajímavé utkání Colorado – Chicago.

Hokej
Foto: Pixabay

Colorado – Chicago, forma soupeřů

Ještě v předminulé sezóně získalo Chicago o více než 50 bodů více než Colorado, ale již loni se situace obrátila a Colorado v čele s MacKinnonem, Landeskogem a Rantanenem již mělo po konci základní části o 20 bodů více než Chicago a také si po delší době zahrálo v play-off. A v letošní sezóně se tento trend ještě více prohlubuje. Colorado Avalanche bojuje o první místo v Západní konferenci a Chicago se naopak krčí na předposledním místě.

Vzájemné zápasy Colorada a Chicaga

Cesta Colorada na vrchol je doprovázena také vyšší úspěšností ve vzájemných zápasech proti Chicagu. V tomto ročníku NHL se oba soupeři ještě nestřetli, ale poslední dva zápasy v minulém roce Colorado na svém stadionu dominovalo a vyhrálo 5-0 a 6-3.

Colorado – Chicago, pohyb kurzů

I z pohybu kurzů je jasně patrné, komu v tomto utkání náleží role favorita. Fortuna původně vypsala kurz na výhru Colorada 1,95 a ten nyní klesl již na 1,78 a je pravděpodobné, že Colorado bude svou roli favorita posilovat a kurz tak bude ještě klesat.

NHL: Colorado – Chicago, pohyb kurzů
Graf pohybu kurzů

Pokud si chcete vsadit na Chicago Blackhawks, tak vám nejlepší kurz nabízí Sazkabet a má hodnotu 4,20.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Colorado – Chicago se podívejte v sekci Hokej

Colorado – Chicago, na koho vsadit

Cokoliv než výhra Colorado bude pro nás překvapení. Projevit se také může trend v NHL, že v předvánočních časech jsou domácí týmy úspěšnější než ve zbytku sezóny. Dle vypsaných kurzů je pravděpodobnost výhry Colorada necelých 53%. My si však myslíme, že ve skutečnosti to je ještě vyšší číslo a tak si vsadíme na výhru Colorada. Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Avalanche nabízí Tipsport a má hodnotu 1,79.

>>> Zaregistrujte se v Tipsportu, získejte 150 Kč zdarma a vsaďte si na Colorado!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!