Livekurzy.cz

Česko – Brazílie, přátelské utkání

Utkání Česko – Brazílie je pro české příznivce zápasem roku a žádný opravdový fanoušek si ho jistě nenechá utéct. Kdo se ale nakonec bude radovat z výhry?

Přátelské střetnutí Česko – Brazílie zajímá české fanoušky snad ještě více než celá kvalifikace o EURO 2020. A nikdo také moc neřeší, jak celý přátelák dopadne. My ale pro vás máme zajímavý tip.

Fotbal
Foto: Pixabay

Česko – Brazílie, forma soupeřů

Je velice ošidné porovnávat formu týmů, když jde o přátelské utkání a oba trenéři mohou zkoušet různé varianty. Tedy především ten brazilský. Je zřejmé, že čeští fotbalisté se pokusí uspět za každou cenu. Pokud se ale třeba podíváme na národní koeficient obou reprezentací, tak zjistíme, že je mezi oběma týmy propastný rozdíl.

Brazílii v posledních více než 20ti zápasech prohrála pouze jednou a to ve čtvrtfinále MS 2018 s Belgií. A ani tentokráte není v nominaci Brazílie příliš fotbalistů z brazilské fotbalové ligy, takže se nedá předpokládat nějaká slabší sestava. Čeští fotbalisté po změně trenéra ale také výrazně zlepšili předváděnou hru a i výsledky se dostavují. Naše fotbalisty v posledních zápasech pak zdobí především bojovnost.

Česko – Brazílie, pohyb kurzů

Kurzy na zápas Česko – Brazílie zatím žádný velký pohyb kurzů nezaznamenali, ale dá se očekávat, že po zápasu našich fotbalistů ve Wembley k pohybu dojde. Brazílie je v tomto utkání určitě favoritem a momentálně si na její výhru můžete vsadit  ve Fortuně s kurzem 1,57.

Česko - Brazílie, graf pohybu kurzů
Česko – Brazílie, graf pohybu kurzů

Pokud si chcete vsadit na výhru České reprezentace, tak Tipsport vám nabízí zajímavý kurz 5,50.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Česko – Brazílie se podívejte v sekci Fotbal

Česko – Brazílie, na koho vsadit

Sázet na přátelské zápasy je často ošidné, ale my přesto jdeme s kůží na trh…. Brazílii se omluvilo několik hráčů a i z toho je patrné, že pro ně utkání není nijak důležité. Přesto je fotbalová kvalita jednoznačně na straně Kanárků. Čeští fotbalisté ale rozhodně soupeři nedají nic zadarmo a v žádném případě nebudou chtít prohrát, a tak by remíza mohla být logickým vyústěním tohoto duelu. Nejvyšší kurz na remízu nabízí SazkaBet a má hodnotu 4,20.

>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte si na utkání Česko – Brazílie!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!