Livekurzy.cz

MS ve fotbale 2018 – bonusy sázkových kanceláří

Mistrovství světa ve fotbale je nejsledovanější sportovní událostí tohoto roku a sázkové kanceláře se snaží ulovit nové zákazníky na vysoké bonusy. Využijte toho.

Mistrovství světa ve fotbale je nejsledovanější sportovní událostí tohoto roku a sázkové kanceláře se snaží ulovit nové zákazníky na vysoké bonusy. Využijte toho.

Všechny bonusy, které představíme v tomto článku, jsou platné pro nové hráče. Pokud tedy ještě v některé sázkové kanceláři nemáte vytvořen účet, tak nyní je ideální příležitost. Nedá se očekávat, že by v nejbližších týdnech a měsících přišly sázkové kanceláře s ještě atraktivnějšími nabídkami, než jaké vytáhli před MS ve fotbale 2018.

 

Fortuna: bonusy 800 Kč na první vklad + 500 Kč za ověření!

Pravděpodobně nejšťavnatější nabídku si pro nové hráče připravila Fortuna. Pokud ještě nemáte účet, pak si ho založte zde. Následně je třeba vložit a vsadit za 200 Kč. Obratem získáte 400% bonus, který činí 800 Kč a dalších 500 Kč dostanete za fyzické ověření účtu na kterékoli pobočce Fortuny. Toto fyzické ověření je za zákona nutné a abyste nepřišli o nárok na 500 Kč bonus, tak je nutné toto ověření provést do 10 dní od registrace účtu. Pokud získáte oba bonusy, odnesete si 1 300 Kč zdarma.

>>> Založte si účet ve Fortuně a získejte 1 300 zdarma!

Fortuna bonusy - 1 300 Kč zdarma
Foto: Fortuna

 

Tipsport: 1 000 Kč za ověření účtu na pobočce

Také Tipsport se svou nabídkou nezůstává pozadu. Získat 1 000 Kč na sázky zdarma pouze za návštěvu pobočky, to už stojí za to. Vzhledem k tomu, že standardně nabízí Tipsport za ověření bonus ve výši 150 Kč, tak během MS ve fotbale můžete získat téměř 7x více. Pokud ještě nemáte účet v Tipsportu, tak není na co čekat.

>>> Založte a ověřte si účet v Tipsportu a odneste si 1 000 Kč zdarma

Tipsport bonusy - 1 000 Kč za ověření
Foto: Tipsport

 

Sazkabet: 500 Kč za ověření účtu + 3 000 Kč na první vklad

U většiny sázkových kanceláří získáte peníze zdarma až po provedení vkladu a/nebo po fyzickém ověření účtu na pobočce. Sazkabet je jedinou sázkovou kanceláří, která Vám připíše peníze na nově vytvořený účet ihned. Ještě dříve, než provedete vklad  i než se ověříte účet na pobočce, tak Vám Sazkabet připíše na účet 100 Kč zdarma. S těmi můžete služby Sazkabetu vyzkoušet a teprve pak se vydat na pobočku, kde za fyzické ověření účtu obdržíte dalších 400 Kč.

>>> Ověřte si účet na prodejním místě Sazky a získáte 100 + 400 Kč zdarma

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!