Livekurzy.cz

Slavia – Chelsea, Evropská liga

Ve čtvrtek 11.4. nás čeká zápas století Slavia – Chelsea. Jak si v utkání povedou Pražané? Mají na to zaskočit hvězdy anglického velkoklubu?

Asi žádný český fotbalový klub nehrál tak sledované utkání, jako čeká Slavii ve čtvrtek 11.dubna v Edenu, kde se střetne s londýnskou Chelsea. Má Slavia šanci uhrát slušný výsledek, který jí bude dávat naději i do odvety?

Fotbal
Foto: Pixabay

Slavia – Chelsea, forma soupeřů

Pražská Slavia je v české Fortuna lize suverénní a i když do konce zbývá ještě hodně zápasů, tak málokdo pochybuje o jejím vítězství. V Evropské lize také Slavia hraje velmi dobře a především její zásluhou je český národní koeficient takový, že i v příštím ročníku pohárů budeme mít dva zástupce v Lize mistrů.

Chelsea neprožívá nejvydařenější sezónu. Je i pravděpodobné, že v Premier League skončí mimo první čtyřku, která má zajištěnou účast v příštím ročníku Ligy mistrů. To ale paradoxně není úplně dobrá zpráva pro Slavii. Znamená to totiž, že o to více, bude chtít Chelsea uspět v Evropské lize.

Slavia – Chelsea, pohyb kurzů

Dle předpokladů do zápasu bude jako favorit vstupovat londýnská Chelsea. Na její vítězství Fortuna původně vypsala kurz 1,75 a ten nyní dokonce klesl na 1,68. Je ale pravděpodobné, že po víkendových zápasech ještě k nějakému pohybu kurzů dojde.

Slavia - Chelsea, graf pohybu kurzů
Slavia – Chelsea, graf pohybu kurzů

Na Slavii momentálně nabízí nejvyšší kurz Sazkabet a má hodnotu 5,50.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Slavia – Chelsea se podívejte v sekci Fotbal

Slavia – Chelsea, na koho vsadit

Chelsea kráčí vyřazovací částí Evropské ligy a ze čtyř zápasů má na svém kontě čtyři výhry. Ale Slavii čeká zápas století a i přes zavření některých sektorů, je požene dopředu celý stadion. Navíc i hráči mají po vyřazení Sevilly sebevědomí na rozdávání a rozhodně si to chtějí s anglickým velkoklubem rozdat a uhrát výsledek, který jim bude dávat naději do odvety. Remíza je rozhodně v možnostech Slavie a pokud by vše hrálo Pražanům do karet, tak mohou i vyhrát. Nejvyšší kurz na neprohru Slavie nabízí Tipsport a má hodnotu 2,28.

>>> Zaregistrujte se v Tipsportu, získejte 150 Kč zdarma a vsaďte si na utkání Slavia – Chelsea!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!