Livekurzy.cz

Liga mistrů: Manchester United – Paříž SG

Jak dopadne první osmifinále letošního ročníku Ligy mistrů Manchester United – Paříž SG? Potvrdí United svou formu? Máme pro vás zajímavý tip!

V úterý bude rozehráno osmifinále Ligy mistrů a hned první hrací den se můžeme těšit na jeden z nejsledovanějších zápasů Manchester United – Paříž SG. Když byla na konci loňského roku tato dvojce vylosována, tak nikdo moc nepochyboval o postupu PSG, ale jak to bude ve skutečnosti? Livekurzy.cz vám napoví!

Fotbal
Foto: Pixabay

Manchester United – Paříž SG, forma soupeřů

Když v polovině prosince po odvolání Joseho Mourinha usedl na lavičku Rudých ďáblů Ole Gunnar Solskjaer, mělo jít pouze o dočasné řešení. Jenže United od té doby vyhráli hned 10 z odehraných 11 zápasů! A to hráli třeba na stadionu Arsenalu či Tottenhamu. Ze zpackané sezóny, je tak rázem sezóna plná očekávání. Kam až to United dotáhnou v Lize mistrů? A jak si povedou v Premier League, ve které se již nyní probojovali mezi první čtyři týmy, které mají účast v příštím ročníku Ligy mistrů jistou.

O Paříži nemůžeme říct, že by hrála špatně ani že by měla špatné výsledky, ale je pravdou, že od okamžiku vylosování šla její forma přece jen mírně dolu. Zvláště od zranění Neymara by se dalo říct, že se PSG lehce trápí. Především pak na hřištích soupeřů nepodávají Pařížané tak suveréní výsledky jako na konci minulého roku. I na PlayStationu musí být tento zápas neskutečně atraktivní.

Manchester United – Paříž SG, pohyb kurzů

To, jak se změnili původně vypsané kurzy na tento zápas, se v soutěži jako je Liga mistrů, jen tak nevidí. V okamžiku vypsání kurzů byla mírným favoritem na výhru v tomto utkání Paříž SG s kurzem 2,25. Nicméně od okamžiku příchodu Solskjeara na lavičku United, kurz na Francouze neustále roste a v tuto chvíli si můžete vsadit ve Fortuně na PSG s kurzem již. 3,1.

Manchester United – Paříž SG, graf pohybu kurzů
Manchester United – Paříž SG, graf pohybu kurzů

Je logické, že přesně opačný pohyb kurzu můžeme vidět na Manchester United. Nejvyšší kurz s hodnotou 3,75 nabízela Fortuna zhruba týden před vánocemi. Dnes si ale třeba v Tipsportu můžete na Rudé ďábly vsadit s kurzem pouze 2,33.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Manchester United – Paříž SG se podívejte v sekci Fotbal

Manchester United – Paříž SG, na koho vsadit

Aktuální forma United je neskutečná a bude velice zajímavé tento zápas sledovat. Anglické týmy jsou v domácím prostředí velmi silné a budeme zvědaví, jestli svou pověst potvrdí i v tomto utkání. Při našem tipu si vezmeme na pomoc procentuální rozložení kurzů, které nám říká, že šance na výhru United je 41%. Myslíme si, že na základě formy z posledních 2 měsíců je šance na výhru Manchesteru United o dost vyšší, a proto si vsadíme na Rudé ďábly. Nejvyšší kurz na výhru United nabízí SazkaBet a má hodnotu 2,35. Zajímavý je také u Tipsportu kurz 1,42 na neprohru domácích.

>>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte si na Manchester United!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!