Livekurzy.cz

Fortuna liga: Liberec – Příbram

Utkání Liberec-Příbram bude patřit v prvním jarním kole Fortuna ligy mezi ty nejzajímavější a my jsme si pro vás na něj připravili zajímavý tip!

Již zítra začíná jarní část české nejvyšší fotbalové ligy s názvem Fortuna liga. Hned v prvním kole po zimní přestávce se můžeme těšit na mnoho zajímavých soubojů. A my jsme si z nich pro náš pravidelný tip vybrali utkání Liberec – Příbram.

Fotbal
Foto: Pixabay

Liberec – Příbram: forma soupeřů

Slovan Liberec v přípravě na jarní část Fortuna ligy všechna tři přátelská utkání vyhrál a to se utkal například i s Partizanem Bělehrad. V tabulce Severočechům patří 7.místo a do druhé části sezóny vstupují s jasným cílem, probojovat se mezi šest nejlepších týmů a zahrát si tak v nadstavbové části o postup do Evropských pohárů.

Příbrami se příprava moc nevydařila. Hrála se třemi druholigovými týmy a porazit dokázala pouze Sokolov. S Českými Budějovicemi remizovala a od Táborska dokonce dostala 4 góly. V jediném utkání proti ligovému týmu neměla Příbram nárok a podlehla Dukle 0:4. V tabulce je Příbram v tuto chvíli 12. a ráda by se probojovala alespoň na 10.místo, aby se vyhnula soubojům o sestup, která často bývají jako ruská ruleta.

Liberec – Příbram: vzájemné zápasy

Posledních sedm vzájemných zápasů Liberec vyhrál! A pokud se podíváme pouze na utkání hraná na severu Čech, tak zjistíme, že Příbram v nich naposledy bodovala v létě roku 2014.

Liberec – Příbram: pohyb kurzů

Utkání Liberec – Příbram sázkové kanceláře vypsaly již na konci podzimní části a přesto k žádnému dramatickému pohybu kurzů nedošlo. Slovan Liberec je stále poměrně jednoznačným favoritem na vítězství. A nejvýhodněji si na jeho výhru momentálně můžete vsadit ve Fortuně s kurzem 1,45.

Slovan Liberec – Příbram, graf pohybu kurzů
Slovan Liberec – Příbram, graf pohybu kurzů

Pokud uvažujete nad sázkou na překvapivé vítězství Příbrami, pak vám doporučujeme si vsadit v Tipsportu, který aktuálně nabízí na Příbram nejvyšší kurz 7,44.

>>> Grafy vývoje kurzů všech víkendových zápasů najdete v sekci Fotbal

Liberec – Příbram: na koho vsadit

Výsledky Slovanu Liberec v této sezóně odpovídají předpokladům. Když má Liberec vyhrát, tak vyhraje, když prohrát, tak prohraje. Navíc výsledky Liberce a Příbrami v přípravných zápasech a ambice obou týmů na konečné umístění ve Fortuna lize nám tak nedávají jinou šanci, než si vsadit na výhru domácího Liberce. Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Liberce nabízí shodně Fortuna a Sazkabet a má hodnotu 1,45.

>>> Vsaďte si na zápas Liberec – Příbram v Sazkabetu a získejte 300 Kč zdarma!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!