Livekurzy.cz

Liga mistrů: Bayern Mnichov – Liverpool

Odveta osmifinále Ligy mistrů Bayern Mnichov – Liverpool slibuje napínavý souboj až do konce. A my pro vás máme zajímavý tip.

Jako zlatý vrchol odvetných utkání osmifinále Ligy mistrů se můžeme ve středu těšit na utkání Bayern Mnichov – Liverpool. První zápas na Anfield skončil bez branek, takže je před odvetou vše otevřené a my pro vás máme opět zajímavý tip.

Fotbal
Foto: Pixabay

Bayern Mnichov – Liverpool, forma soupeřů

Výsledky Liverpoolu v Premier League již nejsou tak jednoznačné, jako byly na přelomu roku. Především pak na hřištích soupeřů hráči Liverpoolu trošku ubrali z plynu a bohužel se to odráží i na formě největší hvězdy, Egypťana Salaha.

Bayern Mnichov naopak po slabších podzimních výkonech po zimní přestávce šlape jako dobře namazaný stroj a hodlá si i vylepšovat pohárový koeficient. Bayern je i v německé Bundeslize jen o skóre druhý a neporáží již jen týmy, které bojují o sestup do 2.Bundesligy, ale třeba i Mochengladbachu, který je na 4.místě, nasázel na jeho hřišti „bůra“.

Bayern Mnichov – Liverpool, pohyb kurzů

Oba týmy si roli z prvního zápasu prohodili a v odvetě je mírným favoritem Bayern Mnichov. Původně vypsaný kurz 2,2 se zatím příliš neměli a ustálil se ve Fortuně na hodnotě 2,10. Nicméně v tuto chvíli do okamžiku výkopu zápasu zbývá ještě hodně času a tak je možné, že například po víkendových zápasech ještě k nějakému výraznějšímu pohybu dojde.

Bayern Mnichov - Liverpool, graf pohybu kurzů
Bayern Mnichov – Liverpool, graf pohybu kurzů

Obdobný pohyb kurzu se týká i Liverpoolu a dnes si na Reds můžeme vsadit v Tipsportu s kurzem 3,28.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Bayern Mnichov – Liverpool se podívejte v sekci Fotbal

Bayern Mnichov – Liverpool, na koho vsadit

Výrazně zlepšená forma Bayernu, mírně klesající výkonnost Liverpoolu a také horší výsledky anglického týmu na hřištích soupeřů nás navádí na sázku na domácí Bayern Mnichov. Dle procentuálního rozložení kurzů zjistíme, že šance na výhru Bayernu je 45%. Toto číslo se nám zdá dosti podhodnocené. Myslíme si, že šance německého týmu na výhru je vyšší než 50% a proto si vsadíme na domácí Bayern. Nejvyšší kurz na výhru Bayernu nabízí SazkaBet a má hodnotu 2,15. Pokud hledáte nějakou jistější sázku, tak si vsaďte u Tipsportu s kurzem 1,31 na neprohru domácích.

>>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte si na Bayern!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!