Livekurzy.cz

Tipsport Extraliga: poslední kolo

V pátek se hraje poslední kolo Tisport Extraligy a sledovat některé zápasy bude díky pohybům kurzů opravdu velmi zajímavé.

V pátek je na programu poslední kolo základní části Tipsport Extraligy, které se vyznačuje tím, že některé týmy hrají o přežití a jiným o nic nejde. A my vám na něm ukážeme, jak užitečný nástroj naše Livekurzy.cz jsou a že ti, co si vsadili na zápasy včas, mohou opravdu vydělat.

Foto: ČTK/Kubeš Slavomír

Sparta – Liberec

Bílí Tygři z Liberce hrají o Prezidentský pohár a aby ho získali, tak jim stačí, když v O2 aréně získají bod. Sparta bojuje o poslední 10.místo, které jí zaručí účast v předkole a k jistotě Pražanům také stačí bod. Takže když zápas skončí po 60.minutách nerozhodně, budou oba soupeři spokojení. Je velice nepravděpodobné, že by se týmy na výsledku dopředu domluvili, ale hráči tento fakt prostě v hlavách mít budou. Což je vidět na neuvěřitelném poklesu kurzu na remízu.

>>> Zaregistrujte se v Chanci, získejte 200 Kč zdarma a vsaďte si na poslední kolo Tipsport Extraligy!

Sázková kancelář Tipsport původně vypsala kurz na nerozhodný výsledek 4,25. Nyní má však hodnotu pouze 1,95.

Sparta - Liberec, graf pohybu kurzů
Sparta – Liberec, graf pohybu kurzů, Zdroj: LiveKurzy

Chomutov – Olomouc

Olomouc je šestá a zůstane šestá, ať se stane cokoliv. Takže se dá předpokládat, že na výlet přes celou republiku nevezme nejsilnější sestavu a nechá své klíčové hráče odpočívat. Chomutov v boji o na dálku s Karlovými Vary o baráž potřebuje každý. Sázka na domácí se tak jasně nabízí. Ve Fortuně klesl původně vypsaný kurz na domácí Piráty z 2,33 na 1,4.

Chomutov - Olomouc, graf pohybu kurzů
Chomutov – Olomouc, graf pohybu kurzů, zdroj: LiveKurzy

Vítkovice – Litvínov

Poslední kolo Tipsport Extraligy může znamenat konec sezóny pro Severočechy. Litvínov nutně potřebuje vyhrát ve Vítkovicích, kterým zase o tolik nejde. Domácí totiž buď skončí na 7. nebo 8. místě. Tedy v každém případě budou hrát předkolo play-off a budou začínat doma. V sazkové kanceláři SazkaBet si nyní můžete vsadit na výhru Litvínova s kurzem 2,15.

Vítkovice - Litvínov, graf pohybu kurzů
Vítkovice – Litvínov, graf pohybu kurzů, Zdroj: LiveKurzy

Zlín – Kometa Brno

Kometa je pátá a to se nezmění. Zlín potřebuje k potvrzení postupu do předkola play-off získat alespoň bod. Vzhledem k tomu, že se jedná navíc o derby, tak tento zápas není nijak předem rozhodnutý, ale sami posuďte, jak zajímavý je pohyb kurzu na tento zápas.

Zlín – Kometa Brno, graf pohybu kurzů
Zlín – Kometa Brno, graf pohybu kurzů, zdroj: LiveKurzy

Tipsport Extraliga: poslední kolo, závěr

Nebudeme se raději pouštět do větších spekulací, ale rádi bychom upozornili především na grafy vývojů kurzů na zápasy posledního kola, které jednoznačně demonstrují, jak cenné informace Livekurzy.cz přináší.

>>> Na aktuální vývoj kurzu všech utkáních posledního kola Tipsport Extraligy se podívejte v sekci Hokej

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!