Livekurzy.cz

Finále Australian Open: Kvitová – Ósakaová

Finále Australian Open žen nám přinese souboj dvou nejlepších hráček turnaje, ve kterém půjde nejen o grandslamový titul, ale i o pozici světové jedničky a my pro vás máme tip!

Ženské finále Australian Open snad ani nemůže být pro fanoušky atraktivnější. A nejen pro ty české. Své síly v něm změří soupeřky, které si boj o titul opravdu zaslouží a které předváděly během celého turnaje ty nejlepší výkony. A my pro vás samozřejmě máme zajímavý tip!

Foto: Pxhere

Finále Australian Open: forma soupeřek, postavení v žebříčku

Petra Kvitová na Australian Open ještě neprohrála ani jeden set a v žádném zápase neztratila v součtu všech setů více než 6 gamů. A vlastně jen s v semifinále jí ztráta setu hrozila, ale přesto ani v tomto utkání žádnému setballu soupeřky nečelila. Podobné výkony Petra předváděla snad jen v letech, kdy vyhrála Wimbledon. Ósakaová, ztratila v průběhu celého turnaje celkem 3 sety a přece jen na ní nějaká slabší chvilka přišla. Tak jako v semifinále proti Karolíně Plíškové, kdy ve druhém setu na chvíli vypadla z rytmu. To si Japonka ve finále už ale určitě dovolit nemůže.

Dalo by se říct, že obě hráčky mají dlouhodobě svou pevnou pozici v top 10 žebříčku WTA, ale tento zápas je výjimečný také v tom, že vítězka se zároveň stane světovou jedničkou. A tak tlak na obě hráčky bude ještě větší a možná i proto, že spolu ještě nikdy nehráli. Pro nás diváky je to, ale jenom dobrá zpráva. Obě hráčky totiž dokáží v těch nejvypjatějších okamžicích schopny předvádět svůj nejlepší tenis. A až po finále si budeme moci říct, která tenistka si za svou účast na prvním grandslamu sezóny může koupit více Bitcoinů.

Finále Australian Open: pohyb kurzů

Dle bookmakerů Tipsportu je mírnou favoritkou naše Petra Kvitová. Při vypsání finále Australian Open žen byla hodnota kurzu na Kvitovou 1,63 a v současné chvíli má hodnotu 1,78.

Finále Australian Open žen, graf pohybu kurzů
Finále Australian Open žen, graf pohybu kurzů

Kurz na Ósakaovou se se v tuto chvíli ve Fortuně ustálil na 2,17 a je to zároveň nejvyšší kurz na Japonku, který české legální sázkové kanceláře nabízí.

>>> Grafy vývoje kurzů všech tenisových zápasů najdete v sekci Tenis

Finále Australian Open: na koho vsadit

Petra Kvitová hraje životní Australian Open a ve finále je naprosto zaslouženě. A zdá se, že má lepší formu než Japonka. Připočteme-li k tomuto faktu také to, že Petra vyhrála svých 8 finálových zápasů v řadě, tak si nemůžeme vsadit jinak než na výhru Petry Kvitové. Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Kvitové nabízí Tipsport a má hodnotu 1,78. Pokud vás láká sázka na jiný tenisový zápas, tak si nezapomeňte přečíst náš článek o tom, jak využít Livekurzy.cz při sázení na tenis.

>>> Vsaďte si na výhru Petry Kvitové 200 Kč ve Fortuně a získejte navíc bonus 700 Kč!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!