Livekurzy.cz

Barcelona – Liverpool – semifinále Ligy mistrů

Semifinále Barcelona – Liverpool je podle mnohých předčasné finále Ligy mistrů. Dostane Messi Barcu do finále a nebo se bude radovat Klopp?

Podle mnohých nás v semifinále Barcelona – Liverpool čeká předčasné finále letošního ročníku Ligy mistrů. A to, že se bude hrát na dva zápasy je tak vlastně možná i spravedlivější. Obhájí Liverpool svou loňskou finálovou účast a nebo Messi po několikaleté pauze dovede Barcu do finále?

Fotbal
Foto: Pixabay

Barcelona – Liverpool, forma soupeřů

Liverpool stále bojuje v Premier League o titul a přestože už neválcuje jednoho soupeře za druhým, tak jeho výsledky jsou poměrně přesvědčivé. Ale bude velice zajímavé sledovat, jak si hráči Reds poradí s velmi nabitým programem, který mají před sebou.

Barcelona má ve španělské La Lize dostatečný náskok a o titul jí už téměř jistě nic nepřipraví. A do souboje o finále tak může své klíčové hráče pošetřit. Pokud bychom se podívali na pohárový koeficient obou týmů, tak by měla být favoritem na postup do Barcelona.

Barcelona – Liverpool, pohyb kurzů

V prvním zápase je mírným favoritem domácí Barcelona, na kterou si v současnou chvíli můžete vsadit s nejvyšším kurzem 1,77 v SazkaBetu. Na remízu nabízí nejvýhodnější kurz Fortuna a má hodnotu 4,10. Nicméně v tuto chvíli do okamžiku výkopu zápasu zbývá ještě hodně času a tak je možné, že například po víkendových zápasech ještě k nějakému výraznějšímu pohybu dojde.

Obdobný pohyb kurzu se týká i Liverpoolu a dnes si na Reds můžeme vsadit v Tipsportu s kurzem 4,31.

>>> Na aktuální vývoj kurzu uvšech fotbalových utkání se podívejte v sekci Fotbal

Barcelona – Liverpool, na koho vsadit

Říká se, že jakmile anglické týmy vyjedou z ostrova, tak jsou poloviční. To se o Liverpoolu úplně říct nedá, ale je pravda, že silnější jsou Reds na domácím stadionu Anfield. Toho si jsou Katalánci moc dobře vědomi a tak jistě budou chtít hrát v domácím zápase na vítězství. Dle procentuálního rozložení kurzů zjistíme, že šance na výhru Barcelony je 53%. Toto číslo se nám zdá dosti podhodnocené. Myslíme si, že šance španělského velkoklubu na výhru je vyšší a proto si vsadíme na domácí Barcelonu. Nejvyšší kurz na výhru Barcy nabízí SazkaBet a má hodnotu 1,77. Pokud hledáte nějakou jistější sázku, tak si vsaďte u Tipsportu s kurzem 1,20 na neprohru domácích.

>>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte si na Barcelonu!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!