Livekurzy.cz

Vyhrajte vstupenky na MS v hokeji s Tipsportem

Ještě nemáte své vstupenky na MS v hokeji na Slovensku? Tak si zasoutěžte s Tipsportem a Chancí a zabojujte až o 2000 vstupenek.

Soutěž o vstupenky na MS v hokeji sázkové kanceláře Tipsport již probíhá a je nutno říci, že je opravdu štědrá. Celkem Tipsport svým zákazníkům rozdá 2000 vstupenek na MS, 3000 hokejových dresů a také 10 000 000 Netů!

Sázková kancelář Tipsport
Foto: Sázková kancelář Tipsport

Jak se zúčastnit soutěže o lístky na MS v hokeji

Zapojit se do soutěže není nikterak složité a každý pravidelný sázkař to zvládne bez problémů! Prvním a takovým základním předpokladem je mít dokončenou registraci u Tipsportu. A pak už jen stačí sázet a získávat lístky do soutěže o vstupenky na MS v hokeji na Slovensku.

>>> Zaregistrujte se v Tipsportu a dostanete 500,- zdarma a hokejový dres k tomu!

Každý den můžete získat jeden lístek do hry. A lístek získáte za jakoukoliv sázku v minimální výši 100 Kč. Během dne můžete uzavřít i více sázek s nižším vkladem a když jejich celkový součet překročí 100 Kč, tak lístek do slosování získáte také. Navíc do soutěže se nemusíte nikam přihlašovat a započítávají se také LIVE sázky a tikety, vsazené na pobočce pomocí Tipkarty. Je možné si vsadit dokonce i za Nety. Pak už jen stačí spustit samotnou hru, zvolit si z obrázku hlediště své místo a doufat, že na něm naleznete vstupenky na MS v hokeji, jeden z 3000 hokejových dresů a nebo alespoň okamžitou odměnu v podobě 25 – 10 000 Netů.

Další dobrou zprávou je také to, že promo akce je společná i pro sázkovou kancelář Chance. Každý den tedy můžete mít dvě šance na získání vstupenky na MS v hokeji.

>>> Na aktuální vývoj kurzu všech utkáních MS v hokeji se podívejte v sekci Hokej

Pokud ještě nemáte svůj účet v sázkové kanceláři Tipsport, tak nezapomeňte, že za pouhou registraci v rámci této kampaně před MS v hokeji získáte rovnou 500 Kč a také hokejový dres českého národního týmu!

Takto hrajte o vstupenky na MS v hokeji

  1. Přihlaste na svůj účet v Tipsportu a nebo Chance
  2. Vsaďte každý den až do 26.5.2019 na cokoliv alespoň za 100 Kč
  3. Otevřete hru a vyberte si své místo v hledišti a okamžitě zjistíte, jestli jste vyhráli

>>> Sledujte všechny zápasy MS v hokeji na TV Tipsport

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!