Livekurzy.cz

Tipovací soutěž k MS v hokeji

Zúčastněte se zdarma jedinečně tipovací soutěže k MS v hokeji na Slovensku, ve které se bude hrát celkem o ceny v hodnotě 15 000 Kč.

Máme pro vás doporučení na zajímavou tipovací soutěž s Fortunou a Tipsportem k MS v hokeji 2019, ve které se bude hrát celkem o 15 000 Kč. A navíc účast je zcela zdarma a zahrát si tak může opravdu každý!

Foto: Bet-Arena.cz
Foto: Bet-Arena.cz

Jak se zúčastníte tipovací soutěže o 15 000 Kč

Účast v tipovačce k MS v hokeji na Slovensku je zcela zdarma! Jedinou nutností pro účast v tipovaččce je mít sázkařský účet u sazkových kanceláří Tipsport a Fortuna, protože právě na něj, vám bude vyplacena výhra. Pak už stačí, abyste v 7 kolech tipovali v sázkařském fóru portálu BetArena.cz výsledky jednotlivých utkání MS v hokeji.

>>> Více o tipovací soutěži si přečtěte zde

Tipovací soutěž: ceny

Celková garance tipovačky je 15 000 Kč a soutěž bude rozdělena na 7 kol. Hráč se může zúčastnit libovolného počtu kol a vždy se začíná od nuly. V prvních pěti kolech bude mezi nejúspěšnější tipéry rozděleno vždy po 2 000 Kč. V závěrečných dvou kolech se pak bude hrát o ještě více – tedy 2 500 Kč.

>>> Na aktuální vývoj kurzu všech utkáních MS v hokeji se podívejte v sekci Hokej

Bodování tipovací soutěže

Vaším cílem bude v soutěži trefit přesný výsledek, za který dostanete 5 bodů. Za uhodnutou výhru domácích/remízu/výhru hostů pak dostanete 2 body. A aby nedocházelo k bodové rovnosti, tak u každého zápasu budete ještě tipovat počet trestných minut, který právě v případě bodové rovnosti rozhodne o vítězi.

>>> Zaregistrujte se v Tipsportu, získejte během MS 500 Kč zdarma a dres českého nároďáku