Livekurzy.cz

Derby Sparta – Slavia: hosté mírným favoritem

Již tuto neděli se na Letné odehraje v pořadí již 294.derby Sparta – Slavia. V pozici mírného je Slavia, na koho si ale vsadit?

Adam Hložek, Sparta Praha
Foto: ČTK/Šimánek Vít

Již tuto neděli se na Letné odehraje v pořadí již 294.derby Sparta – Slavia. V pozici opravdu velmi mírného favorita jdou do zápasu fotbalisté Slavie. Na koho ale vsadit?

Říká se, že derby nemá favorita a tentokrát je sledovaný zápas Fortuna ligy snad ještě nečitelnější než kdy v minulosti. Sparta stále tápe. Je schopná jeden zápas odehrát skvěle, ale v dalším propadnout díky hrubým chybám.Slavia je naopak rozjetá, sebevědomá a jen tak se nenechá rozhodit. A navíc v úterý v Lize mistrů překvapivě bodovala na San Siru proti Interu. A navíc byli Slávisté po zápase zklamaní, protože cítili, že měli i na výhru.

V poslední době se v derby mnohem více daří Slavii. Sparta derby naposledy vyhrála před více než třemi lety. A pokud se hraje na Letné, tak se v novém tisíciletí oba rivalové nejčastěji rozcházejí nerozhodně.

Kurzy na zápas Fortuna ligy Sparta – Slavia

Již při vypsání zápasu sázkovými kancelářemi byla Slavia nepatrným favoritem, ale v posledních dnech se rozdíly v kurzech spíše smazávají.

Kurz na vítězství Sparty vystoupal ke hranici 3.20, ale po víkendové výhře Sparty ve Zlíně spadl v sázkové kanceláři Fortuna na hodnotu 2,86. Kurz na výhru se pohybuje kolem hodnoty 2,4. Trochu také vzrostl kurz na nerozhodný výsledek.

Sparta X Slavia
Fortuna 2.86 3.35 2.47 >>> VSADIT ZDE
Tipsport 2.98 3.51 2.36 >>> VSADIT ZDE
Sazkabet 3.00 3.55 2.40 >>> VSADIT ZDE

>>> Na aktuální vývoj kurzu uvšech fotbalových utkání se podívejte v sekci Fotbal

Tip derby pražských S

Pokud se vám zdá, že v poslední době, se hraje derby pražských S příliš často, pak je to především kvůli nadstavbě Fortuna ligy. Pokud hledáme tip na výsledek zápasu, tak zjistíme, že vyhrát mohou opravdu oba týmy, ale stejně tak může zápas skončit i remízou. Společný jmenovatelem obou týmů je ale to, že oba dávají hodně branek a Sparta také hodně branek dostává. Proč tedy nezkusit sázku na to, že v utkání padnou alespoň 3 góly s kurzem? Nejlepší kurz aktuálně nabízí sázková kancelář Tipsport a má hodnotu 1,86.

>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte si na Barcelonu!