Slavia a Liga mistrů 2019

Slavia a Liga mistrů 2019

Slavia a Liga mistrů jde v letošní sezóně zase dohromady. Od poslední účasti Slavie v Lize mistrů v roce 2007 již uplynulo hodně času a tak si slávističtí fanoušci účast svého milovaného klubu v nejprestižnější fotbalové soutěži světa hodlají pořádně užít.

Slavia- Dortmund, Liga mistrů
Slavia Praha, Foto: Facebook.com

Slavia Praha – Borussia Dortmund, tip na utkání

Ve středu 2.října čeká Slavii první domácí zápas v Lize mistrů proti Dortmundu a my pro vás máme na tento duel zajímavý tip. Slavia hraje fyzicky náročný fotbal, napadá soupeřovu rozehrávku a je velice aktivní. Velmi podobným stylem se ale prezentuje také německý Dortmund, ale jeden rozdíl mezi hráči přece jen snadno najdeme. A to, že v kádru Dortmundu jsou mnohem fotbalovější hráči. Proto si myslíme, že Dortmund rozjetou Slavii porazí, a nebo alespoň neprohraje. Bohužel v takovém případě Slavia český pohárový koeficient příliš nevylepší.

Nejvyšší kurz na výhru Dortmundu momentálně nabízí sázková kancelář SazkaBet a má hodnotu 2,00. Pokud uvažujete o jistější sázce, tak si můžete vsadit s kurzem 1,29 v Tipsportu na neprohru Dortmundu.

>>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte si na Dortmund!

Slavia Liga mistrů los

17.09. 18:55 Inter Milán – Slavia Praha
02.10. 18:55 Slavia Praha – Borussia Dortmund
23.10. 21:00 Slavia Praha – FB Barcelona
05.11. 18:55 FB Barcelona – Slavia Praha
27.11. 21:00 Slavia Praha – Inter Milán
10.12. 21:00 Borussia Dortmund – Slavia Praha

>>> Na aktuální vývoj kurzu všech fotbalových utkání se podívejte v sekci Fotbal

Slavia a Liga mistrů vstupenky

Spojení Slavia a Liga mistrů opravdu táhne a tak vstupenky na domácí zápasy je téměř nemožné sehnat. Pokud si tedy nechcete pořádně připlatit u překupníků. Naopak na venkovní zápasy se ještě můžete vydat. Mnoho cestovních kanceláří nabízí vstupenky v kombinaci s leteckou a nebo autobusovou dopravou na zápas, ale možné je koupit také samostatné lístky. Ve srovnání se zájmem o vstupenky v loňské Evropské lize, kdy se na skupinu vstupenky daly sehnat bez problémů, je tak situace dramaticky složitější.

Slavia a Liga mistrů online, v TV

Tak jako všechny zápasy Ligy mistrů, tak i duely Slavie v této nejprestižnější soutěži můžete sledovat na televizní stanici O2 Sport. Ligu mistrů bohužel není možné sledovat ani jako live stream v TV Tipsport, ale pokud budete chvíli hledat, tak před začátkem každého zápasu Slavie, určitě naleznete na internetu vysoké množství nelegálních live streamů.

>>> Vsaďte si na Slavii a dostanete zdarma 150 Kč