Livekurzy.cz

Slavia a Liga mistrů 2019

Slavia Praha a Liga mistrů jde v letošní sezóně zase dohromady. Jak si povedou slávisté v jednotlivých utkáních? Máme pro vás zajímavé tipy!

Slavia a Liga mistrů jde v letošní sezóně zase dohromady. Od poslední účasti Slavie v Lize mistrů v roce 2007 již uplynulo hodně času a tak si slávističtí fanoušci účast svého milovaného klubu v nejprestižnější fotbalové soutěži světa hodlají pořádně užít.

Fotbal
Foto: Pixabay

Slavia Praha – Borussia Dortmund, tip na utkání

Ve středu 23.října čeká Slavii snad ten nejočekávanější zápas skupinové fáze Ligy mistrů, ve kterém doma přivítá Barcelonu a my pro vás máme opět zajímavý tip. V předchozím domácím zápase Slavia proti Dortmundu rozhodně nehrála druhé housle a německý tým, který hraje podobným a fyzicky náročným stylem pořádně potrápila. Právě tento styl hry by nemusel Kataláncům sedět a věříme, že by Slavia mohl svého soupeře pořádně potrápit a pokud se nepodaří Pražanům zabodovat, tak neprohrají o více než jeden gól, ale reálná je i remíza a případné vylepšení českého pohárového koeficientu.

Nejvyšší kurz na prohru Slavii o maximálně jeden gól nabízí sázková kancelář SazkaBet a má hodnotu 2,01. Pokud chcete více zariskovat, pak si můžete vsadit s kurzem 5,02 v Tipsportu na remízu.

>>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte si na Slavii!

Slavia Liga mistrů los

17.09. 18:55 Inter Milán – Slavia Praha 1:1
02.10. 18:55 Slavia Praha – Borussia Dortmund 0:2
23.10. 21:00 Slavia Praha – FB Barcelona
05.11. 18:55 FB Barcelona – Slavia Praha
27.11. 21:00 Slavia Praha – Inter Milán
10.12. 21:00 Borussia Dortmund – Slavia Praha

>>> Na aktuální vývoj kurzu všech fotbalových utkání se podívejte v sekci Fotbal

Slavia a Liga mistrů vstupenky

Spojení Slavia a Liga mistrů opravdu táhne a tak vstupenky na domácí zápasy je téměř nemožné sehnat. Pokud si tedy nechcete pořádně připlatit u překupníků. Naopak na venkovní zápasy se ještě můžete vydat. Mnoho cestovních kanceláří nabízí vstupenky v kombinaci s leteckou a nebo autobusovou dopravou na zápas, ale možné je koupit také samostatné lístky. Ve srovnání se zájmem o vstupenky v loňské Evropské lize, kdy se na skupinu vstupenky daly sehnat bez problémů, je tak situace dramaticky složitější.

Slavia a Liga mistrů online, v TV

Tak jako všechny zápasy Ligy mistrů, tak i duely Slavie v této nejprestižnější soutěži můžete sledovat na televizní stanici O2 Sport. Ligu mistrů bohužel není možné sledovat ani jako live stream v TV Tipsport, ale pokud budete chvíli hledat, tak před začátkem každého zápasu Slavie, určitě naleznete na internetu vysoké množství nelegálních live streamů.

>>> Vsaďte si na Slavii a dostanete zdarma 150 Kč

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!