Livekurzy.cz

Premier League: Leicester – Manchester United

Zápas Leicester – Manchester United je dalším z řady, který nám může potvrdit a nebo vyvrátit závratně stoupající formu Rudých ďáblů.

O víkendu se v Premier League můžeme těšit na velice zajímavý zápas Leicester – Manchester United. Po odvolání Joseho Mourinha Rudí ďáblové pod vedením klubové ikony Ole Gunnara Solskjaera až do úterý jenom vyhrávali. Vrátí se United na vítěznou vlnu?

Fotbal
Foto: Pixabay

Leicester – Manchester United, forma soupeřů

Po nástupu Solskjaera vyhrál Manchester United těžko uvěřitelných 8 zápasů v řadě. A rázem se vrátil do boje o účast v příštím ročníku Ligy mistrů. Svou sérii vítězství United ukončili až teď v úterý, kdy hodně remizovali doma s Burnley, i když byli mnohem lepším týmem.

Leicester se nachází v klidném středu tabulky a vlastně mu už o nic nejde. O tom svědčí i to, že v posledních utkáních má spíše slabší formu a doma prohrává i s týmy, které jsou v tabulce až za ním. Leicester v tomto ročníku Premier League získal více bodů na soupeřových hřištích než na tom svém. A to se opravdu jen tak nevidí. Bohužel to ale svědčí především o tom, že na svém hřišti není Leicester schopný pravidelně bodovat.

Leicester – Manchester United, vzájemné zápasy

I přes slabší sezóny po konci trenéra Alexe Fergusona, dokázal Manchester United pravidelně Leicester porážet. Z posledních šesti vzájemných zápasů Rudí ďáblové hned pětkrát vyhráli a jednou remizovali a to ještě inkasovali vyrovnávací gól na 2:2 až v 94 minutě.

Leicester – Manchester United, pohyb kurzů

Premier League je snad nejsledovanější světovou fotbalovou ligou a tak se jen velice zřídka stává, že by bookmakeři od okamžiku vypsání zápasu nějak dramaticky měnili svůj názor a pohyb kurzu byl výrazný. To je i případ zápasu Leicester – Manchester United. Rudí ďáblové si od okamžiku vypsání kurzu drží roli mírného favorita a na jejich výhru si momentálně můžete vsadit v Tipsportu s kurzem 2,1.

Leicester – Manchester United, graf pohybu kurzů
Leicester – Manchester United, graf pohybu kurzů

Nejvyšší kurz na výhru domácího Leicesteru nabízí Fortuna a má hodnotu 3,80.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Leicester – Manchester United se podívejte v sekci Fotbal

Leicester – Manchester United, na koho vsadit

Pokud zohledníme aktuální formu, špatnou úspěšnost Leicesteru v domácích zápasech a velmi příznivou bilanci ve prospěch Manchesteru United ve vzájemných duelech, tak vsadíme na Rudě ďábly. Vizuální zobrazení kurzu 2,1 nám říká, že šance Manchesteru United na výhru je zhruba 46%. To je opravdu velmi nízké číslo. Aktuálně nejvyšší kurz na výhru United nabízí SazkaBet a má hodnotu 2,11. Po zohlednění všech důvodů uvedených výše, bychom čekali, že šance na výhru United se bude pohybovat alespoň kolem 60% a tak nemůžeme nabízený kurz nevyužít. Pokud chcete hrát na jistotu, tak můžete vsadit neprohru United s kurzem 1,31 v Tipsportu.

>>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte je na Fulham!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!