Livekurzy.cz

Premier League: Fulham – Huddersfield

Zápas Fulham – Hudderfield nám již nyní, v polovině sezóny, může hodně napovědět, kdo se bude prát o udržení až do posledního kola.

Program Premier League mezi vánočními svátky se nijak nezastavil, právě naopak, ještě nabírá na intenzitě. A třeba takový zápas jako je Fulham – Huddersfield je pro další pozice obou týmů v soutěži velice důležitý.

Fotbal
Foto: Pixabay

Fulham – Huddersfield, forma soupeřů

V utkání Fulham – Huddersfield nejde rozhodně o pohárové příčky, ale jedná se typický záchranářský duel a ten kdo ho prohraje čekají obrovské starosti s bojem o záchranu. A to přesto, že letošní ročník Premier League je teprve ve své půlce. Forma obou soupeřů je velmi slabá. Ale přece jen Fulham je na tom lépe, když se mu v posledních pěti zápasech podařilo hned třikrát bodovat. To Huddersfield má za sebou šest porážek v řadě.

Fulham – Huddersfield, vzájemné zápasy

Oba týmy se již v této sezóně střetli a to na začátku listopadu, kdy gradovala forma Huddersfieldu a Fulham se topil v krizi. Zápas rozhodl jediný gól, který si dal v prvním poločase Fulham sám. Huddersfield tak konečně ukončil sérii 10ti zápasů proti Fulhamu bez výhry. Předchozí vzájemná utkání se hrála především ve 2.anglické lize a úspěšnější v nich byl Fulham. Zvláště pak na svém hřišti, kdy z pěti zápasů jen jednou remizoval a často Huddersfield porážel rozdílem třídy o dva a více gólů.

Fulham – Huddersfield, pohyb kurzů

Jelikož se jedná o souboj dvou týmů z úplného konce tabulky, tak zápas nemá jasného favorita. Ale z pohybu kurzů je patrné, že Fulhamu bookmakeři od okamžiku vypsání kurzů věří více a více. Kurz na Fulham tak klesl z původních 2,45 na Fortuně až na 2,1.

Fulham – Huddersfield, pohyb kurzů
Fulham – Huddersfield, graf pohybu kurzů

Je tedy logické, že kurz na Huddersfield jde nahoru a to z prvotně vypsaných 2,9 až na současných 3,95.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Fulham – Huddersfield se podívejte v sekci Fotbal

Fulham – Huddersfield, na koho vsadit

Tentokráte budeme věřit především na pohybu kurzů a vsadíme tedy na Fulham, jehož pozice neustále posiluje. Je to jistě odrazem lepší formy, výrazně príznivější bilance ve vzájemných zápasech a také tím, že Huddersfield trápí vysoký počet zraněných hráčů, což se jistě projeví na únavě hráčů z náročného programu Premier League mezi svátky. Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Fulhamu nabízí SazkaBet a má hodnotu 2,15.

>>> Zaregistrujte se v Sazce, získejte 300 Kč zdarma a vsaďte je na Fulham!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!