Livekurzy.cz

Předkolo Ligy mistrů: Slavia Praha – Dynamo Kyjev

Slavii čeká úvodní duel 3.předkola Ligy mistrů proti Dynamu Kyjev. Podaří se „sešívaným“ navázat na skvělé ligové výsledky a vytvořit si náskok do odvety?

Slavii čeká úvodní duel 3.předkola Ligy mistrů proti Dynamu Kyjev. Podaří se „sešívaným“ navázat na skvělé ligové výsledky a vytvořit si náskok do odvety?

Fotbal
Foto: Pixabay

Slavia Praha – Dynamo Kyjev: forma soupeřů

Slavii se vydařil vstup do Fortuna ligy. Z prvních 3 zápasů si připsala 9 bodů a skóre 10:1. Nyní však na fotbalisty Slavie čeká mnohem těžší soupeř. Dynamo Kyjev má daleko více pohárových zkušeností než Slavia, a proto je mírným favoritem na postup. Nicméně slávisté asi nemohli narazit na soupeře, proti kterému by byli favoritem. Ukrajinci však určitě nejsou nepřekonatelní.

I Dynamu se povedl vstup do domácí ligové soutěže. Z prvních 3 zápasů vytěžili jeho fotbalisté podobně jako Slavia 9 bodů, když všechny zápasy skončily výsledkem 1-0. Tyto výsledky naznačují, že defenziva Dynama je takřka bez chyb, ale na druhou stranu útočná fáze není úplně ideální. Uvidíme, která charakteristika Ukrajinců v Edenu převládne.

 

Slavia Praha – Dynamo Kyjev: pohyb kurzů

Když se podíváme, jak se vyvíjely kurzy na úvodní zápas v Edenu, tak je zřejmé, že duel je pro sázkaře i bookmakery dosti nečitelný. Při pohledu na graf kurzů je patrné, že kurz na Slavii v jednu chvíli vylétl takovým způsobem, že fotbalisté Kyjeva se dostali do pozice favorita. Tento výkyv však nevydržel dlouho a nyní lze na Ukrajince vsadit dokonce ve vyšším kurzu něž při vypsání duelu.

 

Slavia Praha - Dynamo Kyjev graf kurzů
Slavia Praha – Dynamo Kyjev graf kurzů

Momentálně lze ve Fortuně vsadit na výhru domácí Slavie v kurzu 2.60 a na vítězství hostů z Kyjeva v kurzu 2.99.

Grafy vývoje kurzů ke všem zápasům předkola Ligy mistrů najdete v sekci Fotbal >>>

 

Slavia Praha – Dynamo Kyjev: na koho vsadit

S ohledem na aktuální kurzy se nám jako nejhodnotnější jeví sázka na výhru Slavie. Procentuální rozložení kurzů dává domácím přibližně 37% šanci na výhru, ale dle našeho názoru jsou šance Pražanů vyšší, a proto se sázka na domácí vyplatí.

Vsaďte si na zápas Slavia – Kyjev ve Fortuně a získejte navíc bonus 900 Kč! >>>

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!