Livekurzy.cz

Evropská liga: Odvrátí Sparta pohárovou blamáž?

Pražská Sparta přivítá v odvetě druhého předkola Evropské ligy srbskou Suboticu. Úvodní duel Sparta prohrála 2-0, takže doma potřebuje zvítězit alespoň o 3 góly.

Pražská Sparta přivítá v odvetě druhého předkola Evropské ligy srbskou Suboticu. Úvodní duel Sparta prohrála 2-0, takže doma potřebuje zvítězit alespoň o 3 góly.

Sparta Praha - Spartak Subotica
Sparta Praha – Spartak Subotica, Foto: Facebook.com

 

Sparta Praha v Evropské lize 2018/19

Sparta se v posledních letech hodně trápí. Když už to na jaře vypadalo, že se Sparťané konečně odrazí ode dna, tak přišla nevydařená příprava a katastrofální výkon na hřišti průměrného Spartaku Subotica. V prvním zápase 2.předkola Evropské ligy prohrála Sparta v Srbsku 2-0, což odnesl vyhazovem trenér Hapal. Trenérské žezlo dočasně převzal Zdeněk Ščasný, který s mužstvem dokázal uspět v ligovém zápase na hřišti Jablonce. Je však třeba přiznat, že Jablonec byl větší část zápasu lepším týmem a výkon Sparty nebyl o mnoho lepší než ten v Srbsku, k ideálu měl hodně daleko.

Nyní na Ščasného a jeho svěřence čeká mnohem složitější a důležitější výzva. Pražané potřebují smazat dvougólové manko a postoupit. Další sezóna bez evropských pohárů by pro Spartu byla sportovní katastrofou.

 

Sparta Praha – Spartak Subotica: graf kurzů

Z následujícího grafu je jasně patrné, že bookmakeři i sázkaři Spartě v odvetě věří:

Sparta Praha - Spartak Subotica graf kurzů
Sparta Praha – Spartak Subotica graf kurzů

Při vypsání kurzů bylo možné na Spartu ve Fortuně vsadit v kurzu 1.25. Následně tento kurz spadl až na 1.14 a opět se trochu zvýšil na současných 1.18. Mnohem zajímavější je ovšem pohyb kurzů na nerozhodný výsledek i výhru Subotice. Remíza vylétla z hodnoty 5.50 na 7.40 a výhra hostů dokonce kurzově narostla o více než 100% – z 9.00 na 18.50.

Grafy kurzů na ostatní zápasy Evropské ligy najdete zde >>>

 

Sparta Praha – Spartak Subotica: na co vsadit

Sázka na trápící se Spartu v nízkém kurzu určitě není dobrou volbou. V aktuálním kurzu se vyplatí spíše vsadit na remízu. Velice dobrou volbou je také sázka na postup SuboticeFortuna aktuálně nabízí kurz 1.92. Sparťanská obrana hodně chybuje, a tudíž se dá očekávat, že utkání neodehraje s nulou. V případě inkasované branky budou muset sparťanští fotbalisté skórovat minimálně 4x a to není příliš pravděpodobná varianta.

Na zápas Sparta – Subotica si vsaďte zde >>>