Livekurzy.cz

Liga mistrů: Postoupí Trnava přes CZ Bělehrad?

Slovenský mistr před týdnem uhrál v Bělehradě cenou remízu 1-1 a v domácí odvetě mu stačí nedostat gól.

Slovenský mistr před týdnem uhrál v Bělehradě cenou remízu 1-1 a v domácí odvetě mu stačí nedostat gól.

Fotbal
Foto: Pixabay

Předkolo Ligy mistrů: Trnava – CZ Bělehrad

Slovenská Trnava dokázala v minulém předkole Ligy mistrů 2018/19 vyřadit favorizovanou Legii Varšava a nyní má reálnou šanci postoupit do finálového předkola soutěže. Trnavě stačí k postupu i bezbranková remíza.

Úvodní zápas v Bělehradě skončil nerozhodně 1-1. Srbský mistr měl sice na domácím stadiónu poměrně výraznou převahu (střely 15-5, rohové kopy 9-1), ale více než 1 gól z penalty vstřelit nedokázal. Penalta se kopala ve 23.minutě a proměnil ji Francouz Ben, ovšem Slováci dokázali srovnat již o 2 minuty později zásluhou Grendela. V dalším průběhu zápasu již diváci další gól neviděli.

 

Trnava – CZ Bělehrad: pohyb kurzů

Z našeho grafu vývoje kurzů je patrné, že sázkaři věří úspěchu hostujícího mužstva. Fotbalisté Crvene Zvezdy totiž potřebují k postupu vyhrát (na remízu 2-2 a vyšší se dopředu spoléhat nedá).

Trnava - CZ Bělehrad graf kurzů
Trnava – CZ Bělehrad graf kurzů

Kurz na výhru domácích vylétl ve Fortuně z hodnoty 3.65 na současných 4.60 a je otázka, zda se v tomto kurzu nevyplatí zkusit právě sázku na výhru domácích. Hosté nutně potřebují k postupu vstřelit gól a dá se očekávat jejich tlak. Trnava bude hrozit z brejků a některý z nich může přetavit v gól stejně jako se to stalo v úvodním zápase nebo i proti Legii Varšava.

Grafy vývoje kurzů na další zápasy předkola Ligy mistrů najdete v sekci Fotbal >>>

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!