Livekurzy.cz

Fortuna liga: Liberec – Opava

Utkání Slovanu v této sezóně většinou moc překvapení nepřináší, potvrdí se to i v duelu Liberec – Opava? Nebo Opava bude pokračovat v dobrých výkonech?

Pondělní dohrávka Liberec – Opava se zařadila mezi zápasy dalšího kola Fortuna ligy, u kterého můžeme sledovat největší pohyb kurzů. Potvrdí domácí Liberec roli favorita?

Fotbal
Foto: Pixabay

Liberec – Opava: forma soupeřů

Vstup nováčka z Opavy do Fortuna ligy nebyl nijak přesvědčivý, ale v poslední době má za sebou Opava velké zápasy, ve kterých také podala velmi dobré výkony. Nejdříve ve slezském derby porazila Baník, poté v poháru vypadla se Spartou až na penalty a v minulém kole Opava těsně podlehla Slavii a překazila tak náš tip.

Slovan Liberec má i v této sezóně téměř kompletně nový kádr a opět sází na mladé hráče. Momentálně jsou severočeši na 7.místě tabulky a nedá se říct, že by některý z jejich zápasů nijak vybočoval.

Liberec – Opava: vzájemné zápasy

V prvním vzájemném utkání této sezóny se oba soupeři na stadionu v Brně, na kterém hrála v té době domácí zápasy Opava, rozešli nerozhodně 1:1. A výsledek odpovídal průběhu zápasu, přestože Opava srovnávala až před koncem zápasu z penalty.

Liberec – Opava: pohyb kurzů

V okamžiku vypsání kurzů na toto utkání byl Liberec favoritem a díky pohybu kurzů se dnes dostal do pozice velkého favorita. Jedná se o velice výrazný pokles kurzu Původně totiž byl kurz na výhru Liberce 1,75 a nyní je 1,57. Kurz na Opavu naopak vzrostl. A to z úvodních 4,3 až na současných 6,1. Pokud tento pohyb chcete vyjádřit v procentech, pak se jedná o nárůst o vysokých 42%!

Liberec - Opava, pohyb kurzů
Slovan Liberec – Opava, graf pohybu kurzů

Zajímavostí je, že Sazkabet aktuálně nabízí ze všech českých sázkových kanceláří nejvyšší kurzy jak výhru Liberce, remízu a i na případně překvapení v podobě výhry Opavy. A ukazuje nám tak, že se nebojí jít se svou marží, v případě nejvyšší české fotbalové soutěže, hodně nízko.

>>> Grafy vývoje kurzů všech víkendových zápasů najdete v sekci Fotbal

Liberec – Opava: na koho vsadit

Výsledky Slovanu Liberec v této sezóně odpovídají předpokladům. Když má Liberec vyhrát, tak vyhraje, když prohrát, tak prohraje. Opava odehrála za poslední týden 3 sledované zápasy, ve kterých podala výkon na pokraji svých možností a sil. Myslíme si, že další těžký zápas do úspěšného konce nedovede. A i vzhledem k vypsanému kurzu nám připadá sázka na domácí Slovan Liberec nejvýhodnější. Procentuální rozložení kurzů dává Liberci přibližně 61% šanci na výhru. Což nám přijde jako podhodnocené. Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Liberce nabízí Sazkabet a má hodnotu 1,59.

>>> Vsaďte si na zápas Opava – Slavia v Sazkabetu a získejte 300 Kč zdarma!

  18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!