Livekurzy.cz

Tipsport Extraliga: Mountfield – Pardubice

Zápas Tipsport Extraligy Moutnfield – Pardubice má jasného favorita a bylo by velké překvapení, kdyby hokejisté Pardubic bodovali.

V sobotní extraligové předehrávce nás čeká velmi zajímavý zápas Mountfield – Pardubice. Oba týmy v této sezóně zaostávají za očekáváním. Mountfield chtěl být před sezónou mezi nejlepšími a Pardubice si určitě nepředstavovali, že budou jednoznačně nejhorším týmem Extraligy. Jak dopadne východočeské derby? Máme pro vás tip!

Hokej
Foto: Pixabay

Mountfield – Pardubice, forma soupeřů

Pardubice z posledních 15ti zápasů získali v Tipsport Extralize pouhých 7 bodů, ale alespoň konečně přerušili 14 zápasů trvající sérii proher, které se táhla od začátku listopadu až do konce prosince.

Mountfield se naopak v poslední době dostává do formy a za celý leden ztratil pouhé 4 body. a vyšvihl se ve vyrovnané tabulce již na 4.místo. Ale tabulka je velice vyrovnaná a hradečtí hráči si rozhodně nemohou dovolit žádné zaváhání. Zvláště pak se soupeřem, který je na úplném dně Tipsport Extraligy.

Mountfield – Pardubice, vzájemné zápasy

Zhruba od roku 2015 má ve vzájemných zápasech obvykle navíc Mountfield.  V letech 2016 a 2017 dokonce Pardubice téměř nebyly schopné uhrát ani zápas. Nicméně v této sezóně se hráli 2 zápasy a vždy vyhrál hostující tým. V Hradci Králové se hrálo v říjnu a Pardubice odjeli s výhrou 6-4. Je ale nutné dodat, že v té době to ještě na žádnou velkou krizi nevypadalo a naopak Mountfield zažíval horší období. V listopadu pak Hradec Pardubicím porážku na jejich ledě oplatil a odvezl si všechny 3 body po výhře 4-1.

Mountfield – Pardubice, pohyb kurzů

Od okamžiku vypsání zápasu k žádnému dramatickému pohybu kurzů nedošlo. Fortuna stále drží kurz na favorizovaný Mountfield na hodnotě 1,4.

Mountfield - Pardubice, graf pohybu kurzů
Mountfield – Pardubice, graf pohybu kurzů

Na výhru outsidera z Pardubic si v tuto chvíli můžete vsadit se shodným kurzem 6,4 jak v Tipsportu tak i ve Fortuně. Nedá se už ani předpokládat, že by do začátku zápasu mělo k nějakým vážnějším pohybům kurzů dojít.

>>> Na aktuální vývoj kurzu utkání Mountfield – Pardubice se podívejte v sekci Hokej

Mountfield – Pardubice, na koho vsadit

Kurz 1,4 je v hokeji opravdu velmi nízký a cokoliv jiného než výhra Mountfieldu by byla velkým překvapením. A i my si na ní vsadíme. nejvyšší kurz na výhru Mountfieldu nabízí Chance a má hodnotu 1,41. Pokud ale máte rádi překvapení, na které derby zápasy nebývají chudá, tak můžete zkusit třeba neprohru Pardubic s kurzem 3,01 v Tipsportu.

>>> Zaregistrujte se v Chanci, získejte 200 Kč zdarma a vsaďte si na hradecký Mountfield!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!