Vyhrajte luxusní auto Jaguar se Sazkabet!

Vyhrajte luxusní auto Jaguar se Sazkabet!

Sázková kancelář Sazkabet připravila pro své zákazníky jedinečnou promo akci, díky které mají všichni příležitost vyhrát luxusní auto Jaguar F-Type coupé 2,0 i4 Turbo automat 300k v hodnotě vysoko přesahující milión Kč.

Vyhrajte Jaguara
Foto: sazkabet

Jak se zúčastnit soutěže o luxusní auto Jaguar

Chtěli byste se vozit v luxusním sporťáku? Pak není nic snadnějšího, než se zapojit na soutěže o Jaguara na Sazkabetu. Jediným požadavkem je mít svůj účet u Sazky a provést do konce listopadu vklad v celkové hodnotě alespoň 300 Kč. Což rozhodně není nijak mnoho a tento požadavek může splnit opravdu každý. Navíc nemusíte provést jeden vklad, ale je požadavek je možné splnit i při několika vkladech, které v součtu překročí 300 Kč.

Do soutěže o Jaguara se mohou zapojit jak stávající zákazníci, tak i noví. Jedinou podmínkou je, dokončit do 30.listopadu plnou registraci. Tj. mít nastavené herní limity, platební metodu a ověřit zaregistrovaný e-mail a své osobní údaje.

Sazkabet pak vylosuje 4.prosince 2018 za účasti notáře ze všech soutěžících, kteří splnili podmínku vkladu jednoho výherce a také 5 náhradníků pro případ, že by se nepodařilo výherce kontaktovat e-mailem a ani telefonicky.

>>> Zaregistrujte se na Sazkabet a získejte 100 Kč zdarma a dalších 200 Kč po ověření!

Takto se zúčastníte losování

  1. Klikněte zde a vytvořte si účet na Sazkabet.
  2. Pošlete si na svůj účet do 30.listopadu 2018 minimálně 300 Kč a budete zařazeni do slosování.
  3. Pokud budete mít 4.prosince 2018 při losování dostatek štěstí, tak Jaguar bude Váš!

>>> Získejte na Sazkabet vstupní bonus až 3 000 Kč!