Livekurzy.cz

Vyhrajte luxusní auto Jaguar se Sazkabet!

Sázková kancelář Sazkabet pro své nové i stávající zákazníky připravila skvělou soutěž o luxusní auto Jaguar v hodnotě více než 1 milión Kč.

Sázková kancelář Sazkabet připravila pro své zákazníky jedinečnou promo akci, díky které mají všichni příležitost vyhrát luxusní auto Jaguar F-Type coupé 2,0 i4 Turbo automat 300k v hodnotě vysoko přesahující milión Kč.

Vyhrajte Jaguara
Foto: sazkabet

Jak se zúčastnit soutěže o luxusní auto Jaguar

Chtěli byste se vozit v luxusním sporťáku? Pak není nic snadnějšího, než se zapojit na soutěže o Jaguara na Sazkabetu. Jediným požadavkem je mít svůj účet u Sazky a provést do konce listopadu vklad v celkové hodnotě alespoň 300 Kč. Což rozhodně není nijak mnoho a tento požadavek může splnit opravdu každý. Navíc nemusíte provést jeden vklad, ale je požadavek je možné splnit i při několika vkladech, které v součtu překročí 300 Kč.

Do soutěže o Jaguara se mohou zapojit jak stávající zákazníci, tak i noví. Jedinou podmínkou je, dokončit do 30.listopadu plnou registraci. Tj. mít nastavené herní limity, platební metodu a ověřit zaregistrovaný e-mail a své osobní údaje.

Sazkabet pak vylosuje 4.prosince 2018 za účasti notáře ze všech soutěžících, kteří splnili podmínku vkladu jednoho výherce a také 5 náhradníků pro případ, že by se nepodařilo výherce kontaktovat e-mailem a ani telefonicky.

>>> Zaregistrujte se na Sazkabet a získejte 100 Kč zdarma a dalších 200 Kč po ověření!

Takto se zúčastníte losování

  1. Klikněte zde a vytvořte si účet na Sazkabet.
  2. Pošlete si na svůj účet do 30.listopadu 2018 minimálně 300 Kč a budete zařazeni do slosování.
  3. Pokud budete mít 4.prosince 2018 při losování dostatek štěstí, tak Jaguar bude Váš!

>>> Získejte na Sazkabet vstupní bonus až 3 000 Kč!