Livekurzy.cz

Vémola vs Végh zápas století

Vémola vs Végh je jednoznačně největším zápasem v historii československého MMA. Kdo je favoritem dle sázkových kanceláří a kdo nakonec vyhraje?

Karlos Vémola v Oktagonu
Foto: ČTK/PR/Oktagon

Československá MMA scéna si nedokáže představit lepší zápas než duel Vémola vs Végh. Karlos Terminátor Vémola je nejsledovanějším českým MMA fighterem a Attila Végh je pro změnu nejúspěšnější slovenský MMA zápasník. Jak dopadne jejich vzájemný souboj?

Vémola vs Végh datum

Mega souboje Vémola – Végh se dočkáme 9.listopadu v O2 aréně a bylo by velkým překvapením, kdyby aréna nebyla vyprodaná. Je nutné také dodat, že zápas teoreticky může být odložen na základě zranění jednoho z bojovníků. A bohužel na základě posledního zápasu Végha, který překvapivě prohrál a Američanem Virgilem Zwickerem, se to stát může. Mnozí odborníci totiž tvrdí, že Végh nebyl ve své obvyklé formě a že to mohlo být způsobeno i nějakým zraněním.

>>> Vsaďte si na zápas Vémola vs Végh a získejte až 300 zdarma na SazkaBetu

Vémola vs Végh lístky

Vstupenky na zápas Vémola vs Végh jsou již v prodeji v síti TicketPortal. Nejlevnější vstpenky stojí 990 Kč a za ty nejdražší dáte až 4 990 Kč. Pak samozřejmě také následují různé VIP balíčky, které obsahují jídlo a pití zdarma. Jak jsme si již eventů pořádaných asociací Oktagon, tak se můžeme těšit na opravdu skvělou podívanou, které je v některých aspektech i na vyšší úrovni než UFC v Praze.

Vémola vs Végh: sázky, kurzy

Na československý zápas století Vémola vs Végh, který si co do sledovanosti nezadá ani s MS v hokeji,  si samozřejmě můžete vsadit ve všech českých sázkových kancelářích. Níže se podívejte na aktuální konkrétní kurzy:

Tipsport Fortuna Sazkabet
Karlos Terminátor Vémola 1,20 1,30 1,20
Attila Végh 4,04 3,21 4,10

Karlos Vemola životopis

Občanským jménem Karel Vémola znají všichni v MMA scéně pod přezdívkou Karlos „Terminátor“ Vémola. Narodil se 1.července 1985 a před svým vstupem do MMA v Londýně se věnoval také kulturistice. Od roku 2008 začal Vémola zápasit v MMA a prvních 7 zápasů vyhrál impozantním způsobem – všechny v 1.kole KO. A na základě toho si vysloužil přestup do nejprestižnější MMA asociace UFC. V UFC odbojoval celkem 6 zápasů a 4 prohrál. Od té doby se Vémola snaží o návrat do UFC. V současné době má Karlos v držení několik titulů střední a polotěžké váhy. Vémola má na svém kontě celkem 26 vítězství a 5 proher.

Attila Vegh

Attila Vegh je slovenský MMA fighter v polotěžké váze, který se narodil 9.srpna 1985. Do světa MMA vstoupil v roce 2008 9 vítězstvími v řadě. Prozatím svého vrcholu dosáhl v roce 2012, když podepsal smlouvou s americkou respektovanou organizací Bellator MMA. Ve které se stal v roce 2013 po sérii vítězství šampiónem v polotěžké váze. V následných bojích ale už tak úspěšný nebyl a Bellator opustil v srpnu roku 2014, když byl podobně úspěšný jako čeští fotbalisté proti Brazílii. Celkem se Végh ve své kariéře představil ve 43 zápasech z nichž 32 vyhrál (10 fightů po ko), 9 prohrál (3x ko) a dvě remízy.

>>> Noví hráči mohou získat ve Fortuně až 1 000 Kč

Oktagon MMA

Oktagon MMA je v současně době největší Československá organizace, která pořádá turnaje turnaje MMA. A právě Oktagon má ve své stáje oba bojovníky – Vémolu i Végha a proto si může dovolit takovýto zápas pořádat.

Oktagon online

Všichni fanoušci českého MMA se již nemohou dočkat až se na zápas budou moci podívat. Ale kde ho bude možné sledovat? Organizace Oktagon velice úzce spolupracuje s O2 TV, takže je téměř jisté, že přímý přenos bude právě na O2 Sport. Jedním ze sponzorů Oktagonu je také sázková kancelář Fortuna, tak je možné, že v rámci Live sázek budou moci sázkaři sledovat stream právě na Fortuně.