Livekurzy.cz

Tenisové turnaje ATP: Croatia Open Umag 2018

Tenisový Wimbledon je za námi, ale kolotoč ATP i WTA pochopitelně pokračuje. Muži hrají tento týden v Bastadu, Umagu a Newportu a pro české tenisové fanoušky je zajímavý především Croatia Open Umag 2018.

Tenisový Wimbledon je za námi, ale kolotoč ATP i WTA pochopitelně pokračuje. Muži hrají tento týden v Bastadu, Umagu a Newportu a pro české tenisové fanoušky je zajímavý především Croatia Open Umag 2018.

Foto: Pxhere

Tenisový Wimbledon 2018 skončil triumfem Novaka Djokoviče a Angelique Kerberové, která ve finále porazila vracející se Serenu Williams. Fanoušci tenisu ani sázkaři však nemusí zoufat, protože tento týden pokračuje mužský tenisový okruh ATP hned třemi turnaji a 2 turnaje má na programu i ženský okruh WTA. Pojďme se blíže podívat na mužský turnaj v chorvatském Umagu, který je mezi Čechy populární, protože řada z nich na turnaj zavítá během své dovolené na Istrii.

 

ATP Plava Laguna Croatia Open Umag 2018

Mužský turnaj v chorvatském Umagu se hraje již od roku 1990 a téměř vždy navazoval na Wimbledon. Hraje se na pomalé antuce, takže do Umagu jezdí především ortodoxní antukáři, kteří si prodlužují antukovou sezónu. Loňský titul obhajuje ruský tenista Andrey Rublev, který je letos mezi nasazenými. Na poslední chvíli se z turnaje odhlásil nejvýše nasazený Kyle Edmund. Z českých hráčů se na turnaji představí Jiří Veselý, který se bude snažit navázat na úspěšné představení ve Wimbledonu, kde došel až do osmifinále.

  • Datum konání: 16.7. – 22.7.2018
  • Povrch: antuka
  • Počet hráčů v hlavní soutěži dvouhry: 28
  • Dotace: € 501,345
  • Nasazení hráči: 2. Damir Dzumhur (pořadí v žebříčku ATP – 23.), 3. Marco Cecchinato (27.), 4. Andrey Rublev (35.), 5. Albert Ramos-Vinolas (41.), 6. Robin Haase (38.), 7. Joao Sousa (44.), 8. Benoit Paire (54.), 9. Maximilian Marterer (49.)
  • Češi v hlavním turnaji: Jiří Veselý

Kurzy na všechny zápasy turnaje včetně podrobných grafů najdete v sekci tenis zde >>>

 

Croatia Open Umag 2018: zápas Travaglia – Krstin

Jistě víte, že největší předností našeho webu je přehledný graf vývoje kurzů ke každému zápasu. Podívejme se blíže na zápas finálového kola kvalifikace Travaglia – Krstin.

Croatia Open Umag 2018, Travaglia - Krstin
Croatia Open Umag 2018, Travaglia – Krstin, pohyb kurzů

Z pohybu kurzů je patrné, že daleko více sázkařů věří Italu Travagliovi, který je v kvalifikaci 4. nejvýše nasazeným hráčem. Kurz postupně klesl z původní hodnoty 1,50 na 1,35. Naopak na úspěch srbského hráče Krstina se příliš nesází, počáteční kurz 2,42 vystoupal až na 2,98. Komu budete věřit Vy?

Další zajímavé zápasy, u nichž došlo k výrazným pohybům kurzů najdete v přehledné tabulce na naší homepage.

Nejvyšší nárůsty tenisových kurzů 16.7.2018
Nejvyšší nárůsty tenisových kurzů 16.7.2018

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!