Livekurzy.cz

Wimbledon 2018: semifinále mužů a pohyb kurzů

Slavný Wimbledon vrcholí. V mužské dvouhře ve hře zůstávají poslední 4 tenisté a ani jedno semifinále nemá favorita. Podívejme se na kurzy.

Slavný Wimbledon vrcholí. V mužské dvouhře ve hře zůstávají poslední 4 tenisté a ani jedno semifinále nemá favorita. Podívejme se na kurzy.

Foto: Pxhere

Wimbledon 2018: Anderson – Isner

V horní polovině turnajového pavouka Wimbledonu 2018 na sebe narazí dva hráči se skvělým servisem. Kevin Anderson v pětisetové bitvě dokázal udolat největšího favorita Rogera Federera, když ve třetím setu za stavu 0-2 dokonce odvracel mečbol. Trochu snadnější cestu do semifinále měl John Isner, který porazil 3-1 dalšího hráče se skvělým servisem Miloše Raonice. Isner svému soupeři dovolil jediný breakball, který však s přehledem odvrátil.

Pohled na graf kurzů je velice zajímavý, ale je z něj patrné, že zápas nemá favorita.

Wimbledon 2018: Anderson - Isner, graf kurzů
Wimbledon 2018: Anderson – Isner, graf kurzů

Při vypsání zápasu byl mírným favoritem Anderson, ale kurzy se rychlé ustálily na stejné úrovni a momentálně lze na oba hráče vsadit v Tipsportu v naprosto shodném kurzu 1,94. Ani vzájemná bilance obou hráčů nám mnoho nenapoví. Isner sice vede ve vzájemných soubojích 8-3, ale poslední duel se hrál již před více než třemi lety. Kdo nakonec postoupí do finále?

 

Wimbledon 2018: Djokovic – Nadal

Ve spodní polovině wimbledonského pavouka zůstali ve hře dva největší favorité – Novak Djokovic a Rafael Nadal. Cestou do semifinále oba hráči ztratili pouhé 2 sety. Při pohledu na graf kurzů vidíme, že sázkové kanceláře jako mírného favorita zápasu vidí Novaka Djokovice. Na toho můžeme aktuálně vsadit v Tipsportu v kurzu 1,90. Na Nadala se sází v kurzu 2,00, ale z grafu je patrné, že se kurzy přibližují a nebylo by překvapením, kdyby se do začátku duelu i otočily.

Wimbledon 2018: Djokovic - Nadal, graf kurzů
Wimbledon 2018: Djokovic – Nadal, graf kurzů

Je velice těžko uvěřitelné, že se jedná již o 52. vzájemný duel obou hráčů a bilance je vyrovnaná. Djokovic zvítězil 26x a Nadal má jen o jednu výhru méně. Jediný letošní vzájemný zápas vyhrál Nadal, hrálo se však na jeho oblíbené antuce. Posledním vzájemným soubojem na trávě je wimbledonské finále z roku 2011, které ovládl Djokovic poměrem 3-1. Na kterou z tenisových hvězd si v semifinále vsadíte?

Aktuální kurzy na Wimbledon najdete zde!

 

Wimbledon 2018 má kromě mužského semifinále na programu rovněž semifinále čtyřhry žen, do kterého zasáhnou hned 3 české hráčky. Více se dozvíte v tomto článku.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!