Livekurzy.cz

MMA na Štvanici – Oktagon 13

Opět po roce opět uvidíme MMA na Štvanici. V akci se představí Karlos Termináto Vémola, který bude mít tentokrát velmi kvalitního soupeře, vyhraje opět?

Další galavečer Oktagon 13, s názvem MMA na Štvanici, se bude konat pod širým nebem na největším českém tenisovém stadionu, který najdete samozřejmě v Praze na Štvanici. Ovlivní tento fakt průběh jednotlivých zápasů? Jak rychle porazí svého soupeře Karlos Terminátor Vémola?

Karlos Vémola
Foto: Karlos Vémola

Oktagon MMA

MMA na Štvanici se bude konat 27.července a všichni fanoušci smíšených bojových umění se již jistě nemohou dočkat. V akci uvidíme opravdu několik výborných bojovníků a tak také věříme, že se dočkáme velice kvalitních a napínavých zápasů. Tím nejsledovanějším duelem bude jistě zápas Karlose Vémoly s Henriquem Da Silvou. Da Silva alias Frankenstein není totiž žádné ořezávátko. Stejně jako Terminátor má totiž zkušenosti z neprestižnější organizace UFC. A dočkají se i fanoušci Makhmuda Muradova.

>>> Vsaďte si na zápasy Oktagonu 13 a získejte až 300 zdarma na SazkaBetu

Fight card MMA na Štvanici, program a výsledky

Níže se můžete podívat na přehled nejočekávanějších duelů.

Karlos Terminátor Vémola vs Henrique Da Silva
Makhmud Muradov vs Wendell Marques
Milan Ďatelinka vs Václav Mikulášek
David Dvořák vs Arsen Taigibov
Viktor Pešta vs Mike Kyle

Kompletní přehled zápasů naleznete na stránce Oktagonu.

Oktagon 13 vstupenky

Vstupenky na MMA na Štvanici si stále můžete zakoupit v síti TicketPortal a předpokládá se, že budou k prodeji i na místě. Cena vstupenek začíná na 590 Kč a pokud máte zájem být na těch nejatraktivnějších místech na ploše, tak si připravte 1690 až 9900 Kč.

>>> Noví hráči mohou získat ve Fortuně až 700 Kč

Reality show Oktagon

Asociace Oktagon je také pořadatelem jedinečné reality show, ve které poměřují své síly amatérští bojovníci. A právě na Štvanici budeme moci sledovat také semifinálové duely ženských účastnic reality show Oktagonu Project Y. Je to vlastně něco jako draft v NHL.

MMA na Štvanici livestream zdarma

Tak jako každý event Oktagonu, tak ani tento v televizi zdarma neuvidíte. Práva na přenos má O2 Sport. Případně si za 7 EUR můžete zakoupit Livestream PPV přímo na stránkách Oktagonu. Pokud chcete Oktagon 13 sledovat opravdu zdarma, tak vám nezbývá nic jiného než najít nějaký volně dostupný livestream u kterého ale nemůžete očekávat nějak vysokou kvalitu.

>>> Na Oktagonu 15 budeme sledovat zápas století: Vémola vs. Végh

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!