Livekurzy.cz

NHL: Kurz na Washington Capitals vystřelil vzhůru

Washington se dnes v noci představí na ledě Columbusu. Capitals se proti Columbusu tradičně daří, a proto je třeba využít vysoký kurz na jejich výhru.

Washington se dnes v noci představí na ledě Columbusu. Capitals se proti Columbusu tradičně daří, a proto je třeba využít vysoký kurz na jejich výhru.

Hokej
Foto: Pixabay

Jedná se o souboj dvou celků Východní konference. Capitals aktuálně patří čtvrtá příčka se 77 body a s účastí ve vyřazovacích bojích by neměli mít problém. Hokejisté Columbusu zatím nasbírali o 10 bodů méně a drží osmou příčku, které jako poslední zajišťuje postup do bojů o Stanley Cup. Blue Jackets musí bojovat o každý bod, protože za nimi na svou šanci číhá hned pětice mužstev, která ztrácejí pouze několik bodů.

Velice zajímavý je pohled na vzájemné zápasy obou soupeřů v této sezóně. Všechny 3 dosavadní duely ovládli Capitals v základní hrací době. Dva z těchto zápasů navíc mají velice čerstvé datum. 7.února zvítězili hokejisté Washingtonu na ledě Columbusu 3-2 a hned o 3 dny později ovládli i odvetu na domácím ledě poměrem 4-2.

 

Columbus – Washington: pohyb kurzů a na koho vsadit

Podívejme se nejprve na graf pohybu kurzů k tomuto zápasu, který je možná trochu překvapivý:

Columbus - Washington graf kurzů

Ještě včera nabízela Fortuna možnost vsadit si na vítězství Washingtonu v základní hrací době v kurzu 2.40. Capitals tedy byli mírným favoritem střetnutí, nicméně dnes se situace výrazně obrátila. Kurz na hokejisty z hlavního města USA vylétl ve Fortuně o více než 20% na hodnotu 2.90. Oproti tomu kurz na domácí klesl z 2.58 na aktuálních 2.25.

Není příliš jasné, z jakého důvodu se kurzy takto výrazně pohnuly. Ani o jednom z mužstev se nedá říci, že by bylo v nějaké výrazné herní krizi nebo naopak na výrazné vítězné vlně. Vzhledem k bilanci vzájemných zápasů a nastavení kurzů nám určitě velký smysl dává sázka na výhru Washingtonu v základní hrací době.

Vsaďte si na výhru Washingtonu ve Fortuně a získejte 200 Kč na ruku a vstupní bonus až 3 000 Kč.

Pohyby kurzů a jejich grafy na ostatní zápasy NHL najdete zde.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!