Livekurzy.cz

Zvládne Manchester United bitvu s Liverpoolem?

Největším lákadlem nadcházejícího kola Premier League je souboj o druhé místo na Old Trafford mezi domácím Manchesterem United a Liverpoolem.

Největším lákadlem nadcházejícího kola Premier League je souboj o druhé místo na Old Trafford mezi domácím Manchesterem United a Liverpoolem.

Fotbal
Foto: Pixabay

Oba soupeře aktuálně dělí v tabulce pouhé 2 body. Lépe je na tom Manchester United, který drží druhou příčku a navíc hraje doma. Domácí jsou také o den odpočinutější – v pondělí nastoupili k dohrávce Premier League a na hřišti Crystal Palace zvítězili 3-2. Oproti tomu Liverpool hrál v úterý odvetné utkání Ligy mistrů proti Portu. Tento zápas skončil remízou 0-0, ovšem je třeba dodat, že Liverpool měl po výhře 5-0 v prvním zápase postup prakticky jistý a trenér Klopp tedy nechal některé hráče odpočívat.

Důležité je také zohlednit budoucí program obou soupeřů. Zatímco Liverpool již v Lize Mistrů postoupil, tak United čeká hned v úterý těžká odveta proti FC Sevilla. Je otázkou, zda José Mourinho neupřednostní spíše úspěch v Lize mistrů. Premier League je jistě také důležitá, ale titul je prakticky nedosažitelný a rovněž odstup od mužstev mimo příčky zajišťující LM pro příští sezónu je značný. Případná prohra v zápase s Liverpoolem by v aktuální situaci pro ManU zase tolik neznamenala, ale vypadnutí z Ligy mistrů by bylo fatální.

Těžko odhadovat, jak na celou situaci pohlíží Mourinho, ale při pohledu na pohyb kurzů na zápas s Liverpoolem se zdá, že sázkaři mají jasno.

Manchester United - Liverpool graf kurzů

Před dvěma týdny ohodnotili bookmakeři Fortuny vítězství United kurzem 2.20, zatímco na Liverpool šlo vsadit za 3.25. Jak je patrné z výše uvedeného grafu, jsou v tuto chvíli oba soupeři v podstatě vyrovnaní na kurzu 2.75.

 

Tip na zápas Manchester United – Liverpool

Vzhledem k uvedeným skutečnostem a aktuální formě obou soupeřů se přikláníme k názoru, že favoritem utkání by měli být hosté z Liverpoolu. Kdo vsadil na Liverpool před pár dny, tak se určitě dočkal lepšího kurzu, nicméně i hodnota 2.75 je stále zajímavá.

>>> Vyzvedněte si ve Fortuně 200 Kč na ruku a vsaďte si zdarma na Liverpool!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!