Livekurzy.cz

HET liga: Mohou Bohemians uspět v Edenu?

Hned druhý jarní víkend HET ligy nabídne vršovické derby mezi Slavii a Bohemians. Šance Klokanů jsou určitě vyšší, než naznačují vypsané kurzy.

Hned druhý jarní víkend HET ligy nabídne vršovické derby mezi Slavii a Bohemians. Šance Klokanů jsou určitě vyšší, než naznačují vypsané kurzy sázkových kanceláří.

Fotbal
Foto: Pixabay

Známé fotbalové rčení praví, že fotbalové derby nemá favorita. Ve světle tohoto tvrzení, výsledků prvního jarního kola HET ligy a předvedených výkonů není vůbec jasné, proč je Slavia v očích sázkařů tak výrazným favoritem vršovického derby.

Kurzy na zápas se během jediného dne (úterý 20.2.) změnily skutečně neuvěřitelně. Kurz na výhru Bohemians vylétl o více než 100% – ve Fortuně si nyní na Klokany vsadit v kurzu 13.50 a v Tipsportu je kurz ještě o 3 desetiny vyšší. O den dříve se na výhru Bohemians dalo vsadit pouze v kurzu 6.30.

Stejným směrem i když ne tak výrazně vystoupal i kurz na nerozhodný výsledek – vsadit na „kříž“ můžete za 5.38, což je také velice zajímavý kurz.

Podívejme se na graf naznačující výrazný pohyb kurzů:

Slavia - Bohemians graf kurzů

Jak asi všichni fotbaloví fanoušci vědí, propadla Slavia v prvním jarním kole na hřišti Jihlavy, kde prohrála 1-0. A nebyla to žádná smolná prohra, fotbalisté Slavie předvedli pod novým trenérem Trpišovským hodně mdlý výkon. Ani víkendový výkon Bohemians nebyl bez chyb, ale výhra 1-0 proti Brnu a navíc v oslabení se počítá a hráčům jistě dodá sebevědomí. Navíc Klokani jsou velmi výrazně vzdáleni pásmu sestupu a nemusí se tak stresovat bojem o záchranu.

 

Kurzy a tip na zápas Slavia – Bohemians

Samozřejmě Slavia má mnohem vyšší ambice i rozpočet než Bohemians, ale bude rozhodovat výkon na hřišti. Sázkaři asi mají jasno v tom, že Slavia bojující o účast v Lize mistrů nemůže 2x za sebou ztratit, a proto sází na Sešívané a ženou kurz na Bohemians vzhůru. Ovšem výkon Slávistů v Jihlavě zdaleka tolik optimismu nenabízí. Když k tomu navíc připočteme skutečnost, že Slavia nedokázala doma Klokany porazit už 3 roky (poslední 3 vzájemné duely v Edenu skončily remízou) nabízí se sázka na remízu ve skvělém kurzu 5.38 jako velice zajímavá příležitost. Odvážnější sázkaři jistě mohou zkusit i výhru Bohemians v kurzu 13.80.

 

Kromě vršovického derby nabídne 18.kolo HET ligy i další zajímavé zápasy. Na jejich přehled a pohyb kurzů se můžete podívat zde.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!