Livekurzy.cz

MS v biatlonu 2020, program a jak sledovat online

MS v biatlonu se bude konat od čtvrtka 13.února do neděle 23.února v italské Anterselvě a Češi na něm budou chtít zabojovat o medaile. Vyplatí se si vsadit?

V letošním roce se Mistrovství světa v biatlonu uskuteční od čtvrtka 13.února do neděle 23.února v italské Anterselvě a Češi na něm jistě budou chtít zabojovat o nějakou medaili. Přečtěte si vše o MS v biatlonu!

MS v biatlonu 2020 program a výsledky
Foto: ČTK/AP/Sergei Grits

Mistrovství světa v biatlonu 2020

Mistrovství světa v biatlonu 2020 se bude konat v italské Anterselvě, která je specifická tím, že leží v nadmořské výšce 1634 metrů. Což může být pro mnohé závodníky velkou komplikací. Ale všichni závodníci moc dobře vědí, jaké to je v Anterselvě závodit. Toto italské středisko je totiž tradičním biatlonovým místem a ve světě biatlonu znamená skoro to stejné jako Kings casino v Rozvadově pro pokerový svět. Pravidelně se zde jezdí světový pohár a také tu již bylo Mistrovství světa celkem pětkrát. Navíc se zde budou konat olympijské hry v roce 2026.

Program MS v Biatlonu Anterselva

Datum Závod Čas startu
Čtvrtek 13.února Smíšená štafeta 14:45
Pátek 14.února Sprint ženy 14:45
Sobota 15.února Sprint muži 14:45
Neděle 16.února Stíhací závod ženy 13:00
Neděle 16.února Stíhací závod muži 15:15
Úterý 18.února Vytrvalostní závod ženy 14:15
Středa 19.února Vytrvalostní závod muži 14:15
Čtvrtek 20.února Smíšená štafeta dvojic 15:15
Sobota 22.února Štafeta ženy 11:45
Sobota 22.února Štafeta muži 14:45
Neděle 23.února Hromadný závod ženy 12:45
Neděle 23.února Hromadný závod muži 15:20

MS v biatlonu online ČT Sport

Televizní vysílací práva na Mistrovství světa v biatlonu a i na další závody Světového poháru patří České televizi. Všechny závody Mistrovství světa v Anterselvě tedy budete moci sledovat na sportovním kanálu ČT Sport a také na webu České televize. Pokud je pro vás z nějakého důvodu sledovat online přenos nebo reportáž, tak zde se dozvíte, kde to bude možné. Pokud budete pozorně sledovat všechny závody, pak pro vás také bude mnohem snadnější uzavřít výherní sportovní sázku.

>>> Získejte bonus 900 Kč ve Fortuně vsaďte si na MS v biatlonu!

MS v biatlonu Östersund 2019

Loni se konalo jubilejní 50. Mistrovství světa v biatlonu ve švédském Östersundu. Českým závodníkům se na něm příliš nedařilo a nezískali ani jednu medaili. Bohužel je pak na podzim napodobili i čeští atleti, kteří také na MS v atletice nezískali ani jednu medaili. Nejlepšího výsledku dosáhla Markéta Davidová, která skončila ve sprintu šestá. Mužům se v individuálních závodech nedařilo a získali pouze jedno umístění v top 20. Naopak se mužům podařila štafeta, když skončili na nepopulárním 4.místě. V předchozích letech často byla na šampionátech jedna hvězda, které získala medaile ve více závodech, to Östersund 2019 žádnou takovou hvězdu neměl. Dvě zlaté sice získal Nor Johannes Thingnes Bø, ale z toho jedna byla ve štafetě.

Pohár biatlonu

Světový pohár biatlonu 2019/2020 po MS v Östersundu neskončí a především české závodníky čeká ještě jeden vrchol sezóny, kterým budou závody světového poháru v Novém Městě na Moravě. Ty se budou konat od 5. do 8.března. V Novém městě se pojedou sprinty, štafety a také závody s hromadným startem. Poté budou následovat ještě dva závody Světového poháru ve finském Kontiolahti a norském Oslu.

>>> Podívejte se, jak vám Livekurzy.cz usnadní sázení!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!