Livekurzy.cz

Livekurzy.cz – více informací, než si vsadíte

Stránka Livekurzy.cz přináší nástroj, který jistě ocení každý sázkař. Ať již sázíte na fotbal či hokej pouze rekreačně nebo se sázkám věnujete profesionálněji, tak byste měli věnovat pozornost pohybům kurzů, na které sázíte nebo chcete vsadit.

Stránka Livekurzy.cz přináší nástroj, který jistě ocení každý sázkař. Ať již sázíte na fotbal či hokej pouze rekreačně nebo se sázkám věnujete profesionálněji, tak byste měli věnovat pozornost pohybům kurzů, na které sázíte nebo chcete vsadit. Pohyb kurzů by totiž měl být jedním z důležitých faktorů, ke kterému by sázející měli přihlížet při svém rozhodování. Najděte s námi inspiraci pro své sázkové tipy.

Livekurzy.cz monitorují u každého zápasu pohyb kurzů v čase od chvíle, kdy je kurz vypsán sázkovou kanceláří. Na přehledném grafu vidíte, jak se kurz sportovní události vyvíjí a můžete tak snadno získat informaci o tom, na kterou možnost vsadili ostatní sázkaři. Klesající kurz v naprosté většině případů značí, že na tuto možnost sází i většina ostatních sázejících. Právě tato informace je důležitým podpůrným argumentem pro uzavření sázky.

Pohyby kurzu
Zdroj: LiveKurzy

Naopak zbystřit byste měli, pokud se sázková příležitost, na kterou chcete vsadit, hýbá směrem nahoru. Většina sázkařů v tom případě vidí šance mužstev opačně než vy, což důležitý signál. V takovém případě byste se určitě měli podívat, zda jste něco důležitého nepřehlédli. Nezranil se například klíčový hráč mužstva?

Samozřejmě je možné sázet i „proti trhu“. V některých případech jsou výkyvy kurzů tak velké, že se může vyplatit zkusit vsadit opačně, protože kurz má daleko vyšší hodnotu než při vypsání události. Nejzajímavější pohyby se vždy pokusíme analyzovat v samostatném článku.

Livekurzy – nejvyšší nárůsty a poklesy kurzů

Abychom co nejvíce usnadnili orientaci v pohybech kurzů, tak hned na úvodní stránce přinášíme přehledně seřazenou tabulku zápasů, ve kterých aktuálně došlo k nejvyšším nárůstům a poklesům kurzů. Velký pohyb značí, že sázková kancelář pravděpodobně udělala při vypisování kurzu nějakou chybu, a tedy zajímavou inspiraci pro sázkaře.

Zdroj: LiveKurzy
Zdroj: LiveKurzy

 

Monitoring kurzů na fotbal, hokej i tenis

Kromě přehledu nejvyšších kurzových pohybů najdete na webu i grafy monitorující kurzy u zápasů všech významných fotbalových soutěží jako jsou například Premier League, La Liga, Seria A či Bundesliga. Stejně tak nechybí hokejové NHL, KHL či Tipsport Extraliga.

Věříme, že informace na našich stránkách zvýší výhernost vašich sázek 🙂

Add comment