Livekurzy.cz

Troyes – Angers: otočené kurzy v Ligue 1

Skutečně zajímavý veletoč předvedly v tomto týdnu vypsané kurzy na zápas francouzské Ligue 1 mezi Troyes a Angers. V zápase 14.celku tabulky se 16. se kurzy během jediného dne zcela otočily.

Při vypsání kurzu byli mírným favoritem domácí fotbalisté s kurzem 2.56, zatímco na hosty z Angers se dalo vsadit v kurzu 2.63. K výraznému posunu kurzů došlo v pondělí 20.11., kdy kurz na domácí postupně narostl až na 3.25, tedy o 27%. Naopak výhra hostů se propadla o 11% na hodnotu 2.33 a mírně se zvýšil také kurz na nerozhodný výsledek.

Troyes - Angers graf

Takto výrazné pohyby kurzů samozřejmě odrážejí to, že sázkaři daleko více věří hostům a sázejí na jejich výhru. Těžko však hledat nějaké zřejmé příčiny těchto sázek. Sázkaři zřejmě spoléhají na to, že Angers hraje na hřišti soupeřů výrazně lépe než na domácím stadiónu (bilance 2-5-0), nicméně ani jednomu z mužstev se v posledních zápasech příliš nedaří a nedošlo ani k žádným výrazným změnám v kádru či zraněním. Troyes z posledních 5 ligových zápasů dokázalo vyhrát pouze jednou (doma 3-0 proti Štrasburku) a ostatní 4 zápasy prohrálo. Hosté z Angers také zapsali pouze 1 výhru z pěti posledních zápasů a další 2 body si připsali za dvě remízy. Zajímavostí je, že Angers má na kontě nejvíce remíz ze všech mužstev Ligue 1 – nerozhodným výsledkem skončilo hned 8 z celkem 13 zápasů.

 

Tip na zápas Ligue 1 Troyes – Angers

Dle našeho názoru nedává takto výrazný posun kurzu velký smysl. Je velká pravděpodobnost, že utkání skončí nerozhodně, a proto se vyplatí vsadit u Fortuny na nerozhodný výsledek v kurzu 3.30. Ten se taktéž mírně zvýšil v důsledku poklesu kurzu na výhru hostů.

 

Add comment