Livekurzy.cz

Je Jablonec proti Slavii tak velkým outsiderem?

V dnešním duelu na hřišti Jablonce je Slavia určitě favoritem, ale nevyplatí se spíše vsadit na překvapení?

V dnešním dohrávce 15.kola HET ligy přivítá sedmý Jablonec na svém hřišti třetí Slavii. Sešívané jistě povzbudila výhra v Evropské lize a motivací určitě bude i první klopýtnutí Plzně.

Fotbal
Foto: Pixabay

 

Z pohybu kurzů v sázkových kancelářích je zřejmé, že Slavii věří i sázkaři, protože původní vypsaný kurz na výhru Pražanů klesl z 2.00 na hodnotu 1.92. Daleko větší pohyb kurzu je však patrný na druhé straně. Při vypsání kurzů se na výhru domácího Jablonce dalo vsadit v kurzu 3.50, ale v posledních dnech tento kurz poskočil až na 4.45, tedy o více než 27%. Právě díky tomuto posunu se nabízí otázka, zda se nevyplatí vsadit na výhru Jablonce. Zajímavou alternativou může být i sázka na remízu, jejíž kurz rovněž narostl o necelých 10% (z 3.30 na 3.58).

Nenajdeme příliš mnoho zjevných důvodů, proč by domácí měli být až tak podceňováni. Slavia naposledy vyhrála v Jablonci před 8 lety. Ani v loňské mistrovské sezóně Pražané proti Jablonci nezářili – oba vzájemné duely skončily nerozhodně. Také podzimní výkony svěřenců trenéra Šilhavého na hřištích soupeřů mnoho radosti nepřinesly – pouhé 2 výhry ze 7 duelů jsou opravdu málo. Navíc obě přišly se soupeři z úplného dna tabulky (Slovácko, Karviná), což není případ Jablonce.

 

Tip na zápas HET ligy Jablonec – Slavia Praha

I když ani výkony Jablonce nejsou nijak přesvědčivé, tak vzhledem k výše uvedeným faktům a pohybu kurzů dává určitě větší smysl sázka na domácí v kurzu 4.45. Zajímavou možností je i sázka na nerozhodný výsledek výsledek zápasu v kurzu 3.58.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!