Livekurzy.cz

WTA Cincinnati: Kurz na Kvitovou padá

Petra Kvitová po výhře nad Serenou Williams postoupila do osmifinále turnaje WTA v Cincinnati. Nyní ji čeká Francouzka Mladenovic a Petra je jasnou favoritkou.

Petra Kvitová po výhře nad Serenou Williams postoupila do osmifinále turnaje WTA v Cincinnati. Nyní ji čeká Francouzka Mladenovic a Petra je jasnou favoritkou.

Foto: Pxhere

Petra Kvitová měla v prvním kole turnaje WTA v Cincinnati volný los a ve druhém ji čekala přetěžká soupeřka. Bývalá světová jednička Serena Williams, která se pomalu vrací na kurty po narození potomka. Petra předvedla v zápase skvělý výkon a po výsledku 6-3 2-6 6-3 postoupila do osmifinále. V něm narazí na Kristinu Mladenovic, které se v letošní sezóně zatím příliš nedaří. Bývalá světová desítka je momentálně v žebříčku WTA až na 57.pozici. V Cincinnati však Mladenovic dokázal vyřadit nasazenou Němku Goerges a poté Slovenku Kuzmovou, takže se možná blýská na lepší časy. V zápase s Kuzmovou navíc Francouzka ani jednou neztratila servis a vyhrála jednoznačně 6-3 6-0.

 

WTA Cincinnati: Kvitová – Mladenovic

Favoritkou zápasu je jednoznačně česká hráčka. Letos má výrazně lepší formu než její soupeřka a také bilance vzájemných zápasů hovoří jasně pro Kvitovou, která vede 5-1. Naposledy se obě hráčky potkaly letos v únoru ve finále turnaje v Petrohradu a Petra deklasovala svou soupeřku poměrem 6-1 6-2.

Podívejme se nyní na vývoj vypsaných kurzů. Podle mínění sázkových kanceláří i sázkařů by se mělo jednat o jasnou výhru Petry Kvitové.

Kvitová - Mladenovic graf kurzů
Kvitová – Mladenovic graf kurzů

Kurz na Petru z původní hodnoty 1.30 klesl na aktuálních 1.27 a lze očekávat, že s blížícím se začátkem zápasu bude ještě klesat. Naopak kurz na výhru Kristiny Mladenovic vystřelil z hodnoty 3.10 na současných 4.00, tedy téměř o 30%.

Grafy vývoje kurzů na všechny tenisové zápasy WTA i ATP najdete v sekci Tenis >>>

 

Kvitová – Mladenovic: na koho vsadit?

I když kurz není nijak závratný, tak doporučujeme vsadit na výhru Petry Kvitové. Proti Sereně předvedla skvělý výkon a i vzájemná bilance hovoří jasně. Navíc lze očekávat, že kurz bude i nadále klesat.

 

Vsaďte na výhru Kvitové ve Fortuně a získejte bonus 400 Kč + dalších 500 Kč za ověření účtu! >>>

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!