Livekurzy.cz

Startuje HET liga: Zaskočí Slovácko Baník?

Po zimní pauze startuje fotbalová HET liga. Pozornost fanoušků je upřena na Spartu, Slavii a Plzeň, ale pro sázkaře je zajímavější souboj Baník – Slovácko.

Po zimní pauze konečně startuje fotbalová HET liga. Pozornost fanoušků je upřena hlavně na Spartu, Slavii a Plzeň, ale z pohledu sázkařů je nejzajímavějším duelem souboj Baník – Slovácko.

Fotbal
Foto: Pixabay

Právě souboj dvou moravských celků reálně ohrožených sestupem totiž provází před začátkem jarní části HET ligy největší kurzové pohyby. Vše je zřejmé z následujícího grafu:

Baník - Slovácko graf kurzů

Kurz na hostující Slovácko v posledních dnech ve Fortuně vystřelil až na hodnotu 5.10. Při vypsání zápasu dávali bookmakeři Slovácku mnohem vyšší šance, protože kurz nastavili na 3.35. Naopak kurz na výhru domácího Baníku klesl z hodnoty 2.00 na současných 1.74.

Z uvedených hodnot je jasné, že sázkaři mnohem více věří Baníku. Ten se aktuálně nachází na předposledním místě tabulky s 11 body. Slovácko je na tom velice podobně – bodů má 12 a v tabulce je pouze o jedno místo výše než Baník Ostrava. V případě výhry Baník svého soupeře přeskočí a dostane se z pásma sestupu.

 

Baník Ostrava – Slovácko: na koho vsadit?

V přípravě na sezónu ani jedno mužstvo příliš nezářilo. Baník poslední 3 přípravné zápasy prohrál (naposledy se Slavií 2-3) a Slovácko na tom není o mnoho lépe. Z posledních 3 zápasů před začátkem sezóny vybojovalo pouze bod za remízu 2-2 s makedonským Vardarem Skopje.

Důvodem k sázkám na Baník a optimismu jeho fanoušků pravděpodobně bude na první pohled výrazné posílení kádru. Do Ostravy zamířili Filo, Fleišman či navrátilec z Turecka Václav Procházka. Přípravné zápasy nicméně ukázaly, že souhra zatím zdaleka není ideální a Slovácko určitě není bez šance na úspěch.

Podzimní vzájemné střetnutí skončilo na Slovácku jasnou výhrou domácích v poměru 5-2. Vzhledem k tomu, že jsou oba soupeři výrazně ohroženi sestupem, tak lze z obou stran očekávat maximální nasazení. Díky stávajícímu nastavení kurzů se podle našeho názoru vyplatí sázka na úspěch Slovácka, protože jeho šance jsou vyšší, než ukazují kurzy.

Klikněte zde a vsaďte si na zápas ve Fortuně s bonusem až 3 000 Kč!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!