Livekurzy.cz

Fortuna liga: prohra Sparty v Jablonci?

Sparta odvolala trenéra Hapala a v Jablonci mužstvo dočasně povede Zdeněk Ščasný. Sázkaři nevěří tomu, že by Sparta mohla na horké půdě uspět.

Sparta odvolala trenéra Hapala a v Jablonci mužstvo dočasně povede Zdeněk Ščasný. Sázkaři nevěří tomu, že by Sparta mohla na horké půdě uspět.

Adam Hložek, Sparta Praha
Foto: ČTK/Šimáně Vít

Sparťanskou fotbalovou mizérií se v posledních letech baví snad všichni, kteří sledují fotbal a Spartě nefandí. Již několikrát to vypadalo, že letenští se již konečně odrazí ode dna, ale pozitivní náznaky nikdy dlouho nevydržely a poslední katastrofální výkon proti srbské Subotici optimismus opravdu nevzbuzuje.

 

Fortuna liga: Jablonec – Sparta Praha

Jablonec pod trenérem Radou byl v loňské sezóně nejlepším mužstvem jara. Úvodní duel letošní sezóny Fortuna ligy na hřišti Baníku Ostrava sice Jablonec prohrál 1-0, ale byla to pro jablonecké fotbalisty hodně smolná porážka. Fotbalově byli lepší než jejich soupeř, ale neproměnili několik velkých šancí a nakonec si dali těsně před koncem vlastní gól.

Sparta v úvodním ligovém kole porazila 2-0 Opavu, ale jednalo se spíše o šťastné vítězství. První gól, který o výhře rozhodl, dali Sparťané až 20 minut před koncem po velké chybě opavského brankáře. Výkonem Sparťané rozhodně nepřesvědčili.

 

Jablonec – Sparta: vývoj kurzů

Z následujícího grafu je patrné, že ještě před pár dny byla mírným favoritem Sparta.

Jablonec - Sparta graf kurzů
Jablonec – Sparta graf kurzů

Po sparťanské blamáži v Srbsku však sázkaři zřejmě usoudili, že během pár dní těžko může nastat nějaký zásadní vzestup. Většina z nich začala sázet na vítězství Jablonce, takže kurzy se otočily. Na Spartu se původně sázelo v kurzu 2.55, ale nyní již se kurz přehoupl přes 3 a dále stoupá. Naproti tomu na Jablonec lze nyní ve Fortuně vsadit v kurzu 2.48 a dá se čekat, že to začátku zápasu bude kurz ještě mírně klesat.

Jablonec je momentálně v daleko větší pohodě a bude chtít napravit nešťastnou porážku z Ostravy. I přes klesající kurz je sázka proti rozložené Spartě téměř povinností 🙂

Klikněte zde a vsaďte si na zápas Jablonec – Sparta >>>

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!