Livekurzy.cz

Zaskočí Levante domácí Malagu? Tip na La Ligu

Sestupem silně ohrožená Malaga přivítá v páteční předehrávce španělské La Ligy čtrnácté Levante, které by mohlo bodovat.

Sestupem silně ohrožená Malaga přivítá v páteční předehrávce španělské La Ligy čtrnácté Levante, které by mohlo bodovat.

Malaga vs. Levante

Domácí Malaga je podle bookmakerů favoritem utkání. Po devíti odehraných zápasech měla na kontě jediný bod, ale z posledních 4 utkání vytěžila 6 bodů za 2 domácí výhry. V posledním kole podlehla minulý víkend těsně 3-2 na horké půdě Realu Madrid a zdá se tedy, že forma jde konečně nahoru. Letošní domácí bilance Malagy je 2-1-3.

Levante je na tom v tabulce o dost lépe. Ze 13 odehraných zápasů hned 6x zapsalo nerozhodný výsledek (spolu s Atléticem Madrid nejvíce remíz v soutěži) a prohrálo jen 4x. Pouze jediná porážka přišla ve venkovním duelu.

Malaga - Levante graf kurzů

Pojďme se nyní podívat na vypsané kurzy k tomuto zápasu. Pravděpodobně díky posledním 2 domácím výhrám je favoritem domácí Malaga, na jejíž výhru byl původně vypsán kurz 1.95. Tento kurz v posledních dnech klesá a momentálně je možné vsadit v Tipsportu na výhru domácích v kurzu 1.82. Kurz na vítězství hostů pochopitelně roste a z původní hodnoty 3.70 vystřelil o 28% až na současných 4.73. Rovněž kurz na nerozhodný výsledek zápasu se pohnul směrem vzhůru, konkrétně z 3.30 na 3.58.

Dle našeho názoru odpovídali šancím obou mužstev mnohem více počáteční vypsané kurzy. Malaga zdaleka není takovým favoritem zápasu, jak naznačují kurzy. Nesmíme totiž zapomínat na úterní propadák v domácím poháru proti druholigové Numancii. Remíza 1-1 znamenala pro Malagu konec v soutěži. Oproti tomu Levante sice o víkendu prohrálo na hřišti Atlética Madrid vysoko 5-0, ale úterní pohárovou odvetu proti Gironě zvládlo a postoupilo.

 

Tip na zápas La Ligy Malaga – Levante

Vzhledem k pohybům kurzů a celkovým statistikám obou mužstev je nejlepší volbou sázka na remízu, kterou můžete v Tipsportu vsadit v kurzu 3.58. Chybou pravděpodobně není ani podpořit sázkou vítězství hostů, protože kurz na tuto možnost vystřelil na příliš vysokou hodnotu.