Livekurzy.cz

Premier League: Vsaďte na Man. United proti City

Anglická Premier League v neděli nabídne šlágr podzimu – souboj druhého s prvním, který je zároveň soubojem o Manchester. Na koho vsadit?

Anglická Premier League v neděli nabídne šlágr podzimu – souboj druhého s prvním, který je zároveň soubojem o Manchester. Na koho vsadit?

Fotbal
Foto: Pixabay

 

José Mourinho na lavičce domácího Manchesteru United a proti němu Pep Guardiola s městským rivalem City. Souboj těchto dvou trenérských ikon vždy poutá pozornost a tentokrát půjde o zvlášť pikantní střet. Kromě městského derby dvou velkých rivalů půjde zároveň o duel druhého celku s prvním. Ačkoli do konce soutěže zbývá více než 20 zápasů, tak výsledek utkání určitě bude důležitým ukazatelem v boji o ligový titul.

Manchester City zatím svou konkurenci v Premier League doslova válcuje. Citizens z 15 dosavadních duelů 14 vyhráli a ztratili pouhé 2 body za srpnovou remízu s Evertonem. Navzdory výhrám to však v posledních zápasech vypadá, že hráčům City trochu dochází dech. Poslední 3 zápasy v lize City ovládlo pouze v poměru 2-1 a přitom nemělo soupeře z horní poloviny tabulky (Huddersfield, Southampton, West Ham). Také převaha na hřišti nebyla tak výrazná jako v předchozích zápasech.

Rudí ďáblové jsou zatím na druhém místě tabulky a bilancí 11-2-2, přičemž doma jsou zatím 100% (7 výher). I když v posledním utkání na Arsenalu byli Reds pod velkým tlakem, dokázali nakonec odvést výhru v poměru 3-1 a to jim před derby jistě psychicky hodně pomůže. Negativem zápasu je vyloučení Pogby, který nebude moci zasáhnout do nadcházejícího zápasu.

I když do začátku zápasu zbývá ještě 5 dní a obě mužstva mají před sebou i zápas v Lize mistrů, tak kurzy na zápas už se velice zajímavě mění, a proto se na ně pojďme podívat.

Manchester United - Manchester City graf kurzů

Při vypsání duelu ze strany bookmakerů byli mírným favoritem hosté (kurz 2.45). Kurz postupně klesal až na 2.05 a následně došlo ke korekci na 2.18. Domácí United startovali na hladině 2.87, aby se propadli až na 3.7 a poté se vrátili na aktuálních 3.37.

 

Tip na zápas Premier League Man. United – Man. City

Kurz na zápas bude v následujících dnech určitě výrazně kolísat. Hosté dle našeho názoru nejsou tak výrazným favoritem zápasu, jak naznačují aktuální kurzy a určitě se vyplatí vsadit na triumf United, který Tipsport nabízí v kurzu 3.37. V následujících dnech lze očekávat spíše pokles kurzu.