Livekurzy.cz

Sázkaři věří Leicesteru proti Man. United

Den před Štědrým dnem zavítá Manchester United na hřiště osmého Leicesteru. Ačkoli jsou hosté jasným favoritem zápasu, sázkaři věří domácím. Proč tomu tak je?

Den před Štědrým dnem zavítá Manchester United na hřiště osmého Leicesteru. Ačkoli jsou hosté jasným favoritem zápasu, sázkaři věří domácím. Proč tomu tak je?

Fotbal
Foto: Pixabay

 

Anglická Premier League nabírá přes Vánoce zběsilé tempo. Během deseti dní se odehrají 4 kompletní kola. První z těchto kol je na programu v sobotu 23.12. a uzavře ho zápas Leicesteru proti Manchesteru United. Právě na tento duel se podíváme v tomto článku blíže, protože vypsané kurzy zaznamenaly velké změny.

Manchester United na aktuálně na druhém místě tabulky, ale na městského rivala City ztrácí propastných 11 bodů. Svěřencům trenéra Mourinha se navíc v posledních zápasech příliš nedaří, což dokazuje i středeční domácí porážka v pohárovém zápase s druholigovým Bristol City.

Domácí Leicester sice také v tomto týdnu vypadl z domácího poháru, ale sehrál naprosto vyrovnané utkání proti Manchesteru City a vypadl až na penalty. V Premier League se Leicesteru v poslední době daří. Na přelomu listopadu a prosince vyhráli Lišky 4 ligová utkání v řadě, velkým překvapením však byla poslední domácí porážka 0:3 s Crystal Palace.

Pohyby kurzů na zápas Leicester City – Manchester United

Při vypsání kurzů na tento zápas bookmakeři Fortuny domácím příliš nevěřili. Výhru Leicesteru ohodnotili kurzem 5.10. Sázkaři jsou však evidentně jiného názoru, takže tento kurz klesl na současných 4.35, tedy o 15%. Vzhledem k trendu lze očekávat, že tento kurz bude postupně klesat ještě níže. Oproti tomu na výhru Manchesteru United lze momentálně vsadit za 1.87 (původní kurz byl 1.65). Kurz na nerozhodný výsledek se nijak významně nezměnil.

Leicester City - Manchester United graf kurzů

Tip na zápas Premier League Leicester City – Manchester United

Ačkoli kurz na výhru domácího Leicesteru klesá, stále se vyplatí na tuto možnost vsadit u Fortuny v kurzu 4.35. Hostům se aktuálně příliš nedaří a navíc měli i o den méně na odpočinek po pohárovém zápase.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!